Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Mik ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Mik ezek a hirtelen érzések?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt, de már előtte nyár eleje óta megtetszettünk egymásnak és azóta alakul a dolog és gyakorlatilag olyan mintha már azóta együtt lennénk, első pillanattól kezdve megvolt köztünk a vonzalom és a lelki összhang is. És én azóta ilyen igazi álomvilágban élek, soha nem voltam még ilyen boldog, mint vele. Ilyen önfeledtnek sose éreztem még magam, vele minden vágyam valóra válik (komolyan... előző kapcsolatom hiába volt több éves, mégse okozott fele ilyen örömöt se). Nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk.

Viszont történt valami pár hete, ami teljesen megkavarta a dolgokat egyik pillanatról a másikra. Van egy srác, akivel kb fél éve nagyon jóban vagyunk, csoporttársam, minden óránk közös, meg amúgy is sokat beszélünk. Mindig is helyes srácnak gondoltam, meg persze szimpatikus is, hiszen ezért vagyunk jóban, de sose gondoltam rá olyan értelemben, hogy bármi is legyen köztünk. Aztán pár hete sajnos mégis... volt egy buli, ahol mindketten ott voltunk, nem együtt mentünk, de végül végig együtt voltunk, gyakorlatilag végig megölelt, átkarolt, néha adott egy-egy puszit is. Na meg amúgy is nagyon zavarban volt, párszor felvezette, hogy szeretne valamit mondani (gondolom azt, hogy tetszem neki), de inkább eltereltem mindig a szót... Aztán együtt mentünk haza, sétáltunk kb másfél két órán át, ráadásul kézen fogva! Én nem is értem hogy viselkedhettem így, de valahogy annyira hirtelen rám törtek ezek az érzések, és ez a vonzalom, az egyik egymásra nézésünk után, abban valahogy volt valami... amit nem tudok elfelejteni, és nagyon nagy hatással volt rám.

Mikor elbúcsúztunk meg is akart csókolni, azt nyilván nem hagytam, aztán nagyon szorosan magához ölelt, és az az ölelés, annyira ösztönösen magához szorított, valahogy nem a szexuális tartalom volt benne, hanem tényleg érzelmek. :( :(

Nem is tudom, hogy a barátom ölelt-e már így. Kicsit elbizonytalanodtam, azt hittem, hogy tökéletes a kapcsolatunk, de ő még igazán nem nézett így rám meg ilyen ölelés se volt (tudom ez apróság, de akkor is)... na és a srác azóta se megy ki a fejemből, egyre többet gondolok rá, de előtte pedig olyan jó volt minden! Most mi legyen? :( :( Amilyen gyorsan jött úgy el is múlik vagy csak rosszabb lesz?? Szerintetek? :(

21L


2013. ápr. 2. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ha egy öleles utan igy erzel nem annyira mulando.... de ezt csak te tudhatod biztosan.. :) lehet jo a paroddal, de legbelül erzed hogy ezzel a fiuval jobb lenne....
2013. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azért mielőtt szakítassz egy másik srácért, előtte győzödj meg a másik srác szándékairól...
2013. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!