Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék megváltozni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megváltozni? Vagy eggyáltalán megkell?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok. A barátommal 16 hónapig voltunk együtt. Most szakított. Indoka az, hogy túlságosan bújos ragaszkodó vagyok.Igen ebben igaza van. Ha együtt vagyok valakivel, akkor bújok hozzá, simogatom, hogy neki jólegyen. Ha megszeretek valakit nehezen engedem el. Ez akkora probléma? Ha igen, hogy tudnék változtatni ezen?
2013. ápr. 2. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez nála probléma volt? néha nem értem férfitársaimat...ha ő férfi volt egyáltalán
2013. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet túlzásba vitted. Na nem a bújást, hanem az egész

ragaszkodásos dolgot. Egyébként más problémát is látok :)

2013. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne változz meg! hülye volt a srác
2013. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért akarsz ezen változtatni? Te így vagy boldog, az a fontos, hogy olyan embert találj, akinek szintén erre van igénye, különben csak elnyomod a vágyaidat.. annak nicns értelme, hidd el

21L

2013. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

19éves fiú .

Milyen más problémát?

2013. ápr. 2. 23:47
 6/11 anonim ***** válasza:
2! igaza van, lehet rátelepedtél, megfojtod az sem jó, az már a ló túloldala, hagyni kell élni is, a középutat kéne megtalálni N
2013. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pl hogy igazat adtál neki valamiben, amiben pont neked lenne igazad. Jó, hogy bújós vagy, ragaszkodó, de ezt

nem minden körülmény között értékelik.

Pl csinál valamit, amihez oda kell figyelni, és a barát-

nője épp rajta csüng.. jó dolog, de lehet besokall tőle.

2013. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van.. Pedig direkt figyeltem hogy nevigyem túlzásba. Például nem megyek vele bulizni, mert szeret más lányokkal összebarátkozni..
2013. ápr. 2. 23:58
 9/11 anonim ***** válasza:
4es válaszoló mindent elmondondott amit én elmondtam volna :) Én is ezt tanácsolom.
2013. ápr. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha bújsz, az neki miért jó?
2013. ápr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!