Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, az általam fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az általam fontosnak vélt dolgok miért nem jelent valakinek semmit? (27/F)

Figyelt kérdés
Kedves és nyugodt vagyok. Őszinte, figyelmes és nagyon tudok szeretni. Összebújós - szeretgetős személyiségem van. Mindig minden tőlem telhetőt megteszek, nagyon szeretek minél több időt szentelni a társamnak. Rossz tulajdonságom is van, ragaszkodó vagyok, nagyon.
2013. ápr. 3. 08:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok.Vajon ezért nincs senkim?25/f
2013. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van, hogy ez a nagy ragaszkodás inkább csak elriasztja a nőket. Lehet ragaszkodni, de nem kell túlzásba vinni. Ha több időt akarsz vele tölteni, mint amennyit ő gondol, ha mindig az érzelmeidről beszélsz (nőies tulajdonság) egy idő után "sok" lesz belőled.
2013. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egyetertek a 2sel. Ne legyel romantikusabb es ragaszkodobb, mint egy nö. Nalam pl ez total kizaro ok.

De! Ez nem is azt jelenti, hogy legyel flegma es paraszt!

22L

2013. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lányok titeket úgysem lehet kiismerni :D Egyszer ez jó egyszer az.Megértő vagyok.Elnéző.En mindenkit bátorítok,a csúnyának is azt mondom,hogy szép.Mert nem létezik csúnya nő,csak viselkedésben találkoztam csúnyával.De engem persze mindenki lesz@r :D
2013. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a tulajdonságok fontosak, és szükségesek. Viszont ha csak ennyi van benned, az bőven kevés. 24L
2013. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak ennyi van bennem. De lehet már csak volt bennem. Kiölték. Én nekem ez a gondolkodásmódom. Most csak az üresség és a magány van És a szomorúság, és a gondolataim.
2013. ápr. 3. 09:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Jobb lenne egy vadbarom fickó?Amiért mi ilyenek vagyunk attól meg férfiak vagyunk minden téren.Mar az is baj a mai világba,ha a másikat mindennel jobban szeressük?Részemről inkább hagyjuk a dolgot :D25/f
2013. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sok vagy. Túlságosan rámászol a csajra, nem adsz neki teret. Ezt a nők sem szeretik, nem csak a pasik..
2013. ápr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Dehogy mászok. Ő mászott másra, miközben engem vádolt.
2013. ápr. 3. 09:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is mindig belepróbálok beleadni mindent egy-egy kapcsolatba, sok mindent megtenni az adott személyért. Mondjuk nekem ehhez társul egy türelmetlenebb és vibráló személyiség. Szóval még nekem sem sikerült megtalálni a tökéletesen tökéleten felem, de úgy vagyok vele h nem kell megváltoztatnia magát az embernek, mert ha igen akkor akivel szemben áll az tuti nem illik hozzá.
2013. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!