Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénz a legjobb afrodiziákum?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz a legjobb afrodiziákum? Egyetértesz vele? Miért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem. én inkább a kagylóra szavazok.
2013. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem, csak ha hatalommal társul.
2013. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.Valaki kitalálta,hogy csak annak lehet jó csaja,aki gazdag,jóképű,kisportolt,és bunkó a nőkkel.

És a sok hülye be is veszi.

Nekem se pénzem,se szép külsőm,és kedves is vagyok mégis volt már nőm,nem is akármilyenek.

Mert van egyéniségem,humorom,és mindenkivel el tudok beszélgetni.Nem csak én mondom a magamét,ahogy sokan teszik.

Szóval akinek van egy kis esze,az nem hiszi ezt el.Persze van egy réteg,akinek ez kell,a pénzéhes qrvák.De az nem a többség.

2013. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ha mással nem tudsz felcsigázni egy nőt akkor azt ajánlom, hogy lobogtasd Deák Ferenc arcképét :) Valakinél ez is bejöhet. Sok sikert az élethez kis pajtás :)
2013. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Elég szomorú, ha valaki annyira tehetetlen, hogy már csak a pénzzel tud csajozni...
2013. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Missi_Key ***** válasza:
100%
a hatalom és a tudás a legjobb afrodiziákum...nameg a csoki
2013. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Vannak a pénznél fontosabb dolgok is lehet akármennyi pénzed ha nem vagy boldog !
2013. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Van 100 afrodiziákum. Az egyik a penz, de nem minden jön be mindenkinek. Legerösebb (szerintem) az a külsö (legelsöre). Ha iszonyatosan jol nezel ki azzal nagyon sokat el tudsz erni, DE ez csak elsöre megy. Ha egy hülye gyerek vagy, bunko vagy hasonlo akkor külsö sem szamit max egyejszakanal ahol beszelni nem kell. Viszont egy iszonyat jo pasinak elnezik a lanyok ha nem tul okos, nem tul gazdag, nem tul ez-az.


A penz ad egy jo biztonsagot, de ugyanugy tud mas is adni, pl kitartas.

2013. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A pénz igenis sokat számit. Nemcsak mijen dolgokat tudszvenu egy 500forintos bizsút vagy egy 10ezer forintos ékszert ruhákat. HA nem magadnak is megtudod veni a jó cucokat szeb ruhát vadi uj cipőt . Sok csokit és azse utolso szempont mijen a kocsid házad. Vagy 100 ezred van egy foghfehéritésre . A pénz az megszépiti a férfit . És kedveségel nem lehet semire meni lehet hogy ezt mondják de tapsztaltam hogy a bunkonak mindik van csajuk a kedveseknek meg általába nincs.
2013. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9es, az 500 forintos bizsu többet ér szerelemből,mint a 200ezres arany felvágásból.

A fogfehérítés meg megy egészségkártyára is,ami egy normál embernek egy év alatt bővel 100 fölött van.A fogtechnika magyarban a legolcsóbb egész európában...Észérv nincs a dolog mellett,kivéve az,hogy vannak nők,akik szeretik kihasználni a férfiakat.

2013. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!