Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet így normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet így normális párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Ha minden pasinak csak a tokéletes kulseju nok kellenek, ami végulis értheto is, csak kár hogy én nem vagyok olyan :(

meg egy ido után ugyis a fiatal pipiket fogják hajkurászni, akkor mi értelme egyáltalán?


2013. ápr. 3. 18:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

mindent nem lehet megkapni.

mert te nem tudsz más lenni, és a másik mindig vonzobb.

2013. ápr. 3. 18:40
 12/14 anonim ***** válasza:

"mindent nem lehet megkapni.

mert te nem tudsz más lenni, és a másik mindig vonzóbb."


Mért ne lehetne? Ha egy ember igazán beleszeretne valakibe el sem tudná képzelni az életét mással, csak mivel sok pasifaló csaj meg nőfaló férfi van ez érthető, hiszen egymás ellentétei vagyunk, meg hát találd meg a sok száz millió ember közül a számodra tökéleteset, egyenesen a lehetetlennel egyenlő, és ha ez nincsen vagy belebotlassz valakibe akivel mégis egész jól megvagytok, még ha nem is vagytok halálosan szerelmesek, akkor jól eséllyel boldogan élhet egymás mellett két ember, de azért az látszik hogy mindenki egyre több mindenkivel szeretne huncutkodni. :-D

Az meg hogy kit kiben mi tud meg fogni, meg hogy mi a tökéletes tök változó, ne legyél már ilyen depi! :-)

2013. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Missi_Key ***** válasza:
plasztika?
2013. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én potom 20 kg-t szedtem fel a párom mellett és még mindig fal nyal. Régen gondtalan diák koromban leadtam 1,5 honap alatt 11 kg- t de idővel vissza ettem magamra mert bánatomban én az evős fajta vagyok. Most meg már nincs időm idom futkosni 14 ora után orulok ha fingani van erőm XD.
2013. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!