Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-17 éveseknek nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éveseknek nem lehet boldog, és működő kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Tehát... törvényszerű, hogy még fiatalok a kapcsolathoz? Lehet buta kérdés, de a családom elég furcsán áll hozzá, hogy 17 éves létemre van egy barátom, mert szerintük fiatal vagyok ehhez. A srác meg még inkább. (nagyon kritikusok)
2013. ápr. 3. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, csak gyakori. Ettől függetlenül próbálkozni kell. Ha arra gondolsz, hogy áá, szakítok vele, mert úgyis ezt következne amilyen fiatalok vagyunk, lehet, hogy a végén megbánod, hogy elküldted. Lehet, hogy véget ér a kapcsolat, de talán felejthetetlen, boldog emlékké válik, amit ha újrakezdhetnéd az életed, akkor sem hagynál ki.

Volt már, aki tizenévesen találta meg élete párját, nem is egy-két ember~

2013. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is ilyen 12 éves kapcsolatról álmodozom, de most tényleg szerelmes vagyok, és a családom az összes lelkesedésemet letöri.
2013. ápr. 3. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnének boldogok?:D Amúgy is ahoz hogy boldog legyél nem fontos "párkapcsolat" elég ha vannak barátaid akikkel elvagy, és nem unatkozol:D Nekem már 1 éve nincs barátnőm, de nem vagyok magányos.:D

17f

2013. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy törvényszerű lenne, de a legtöbbnek egy idő után úgyis vége, akármennyire szép volt, meg akármennyire érettek vagytok hozzá. Ez a korszak pont arról szól, hogy megtanuld, hogy működnek a kapcsolatok igazából és hogy először szerelmes legyél. Nem értem, anyukádék ezt miért furcsállják, szerintem ez így normális... :)
2013. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt barátom, és most lenne 1, de hát... szülők beleszólnak, és ha sokáig tömik vele a fejem, elmegy tőle a kedvem.
2013. ápr. 3. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
17 éves koromban ismertem meg a feleségem.....szóval.... lehet.
2013. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatszerzés, nem hinném, hogy túl fiatalok lennétek ehhez.
2013. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
16 éves koromban ismertem meg a párom,9 éve vagyunk együtt, idén húsvétkor kérte meg a kezem :) lehet működő,sikeres kapcsolat,sok sikert! :)
2013. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

és még én rinyálok, hogy ordibálni kell anyámmal hogy elengedjen egy retyva fesztiválra 19 évesen xd

F

2013. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!