Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakasztottam a pasimat a folyamatos panaszkodásommal, mit csináljak? Szerinte én nagyon gyámoltalan vok, és félős. De ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Vagyis, hogy ne panaszkodásnak élje meg, ha tanácsra lenne szükségem? Éppen lakást keresek, mindenféle van, ő meg szépen otthon lakik anyáéknál, soha nem volt még ilyen szituban. Engem meg kiidegelnek a mostani gazdák, találtam egy másik lakást, beszámoltam róla, hogy ilyen meg olyan, és hogy mit gondol, és akkor mondta, hogy most miért őt kérdezgetem, meg stb.. és akkor fölhúztam magam, hogy miért nem mondhatom el neki a gondjaimat, meg hogy mindig unottan viselkedik velem(legtöbbször... főleg az utóbbi időben), mondtam neki, hogy akkor minek hivott föl, miért nem törli a számomat. Erre mondta, hogy "háát, ezek után....", aztán meg elkezdett megint a lakásokról beszélni, én mondtam neki, hogy az előző kérdésre mi a válasz, és akkor azt mondta, hogy megismételném a kérdést? :( akkor meg kiakadtam, hogy nem is figyel rám.....:(
2013. ápr. 4. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem te vagy a hibás,ne viccelj már,

dobd ki a srácot,aboszolut nem figyel rád,nem figyelmes,nem gondoskodo,neked nem ilyen kell,te többet érdemelsz

2013. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elvileg egy kapcsolat erről is szól hogy egymással megbeszélnek mindent és segítenek a másiknak, de őt ez nem túlzottan érdekli.
2013. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Azért viselkedik unottan, mert unalmas is vagy. Minek pakolod a nyakába a gondjaidat? Szerinted erre neki szüksége van? Én már az első mondatnál kidobtalak volna. Nem azért vagy együtt valakivel, hogy fárasszad! Amúgy is van mindenkinek elég gondja. Old meg a problémákat, ahelyett, hogy gerjeszted őket!
2013. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de kihez forduljak, ha nem hozzá? vagy járjak vele össze d.gni és annyi, szted?
2013. ápr. 4. 19:53
 5/16 anonim ***** válasza:

Tul regota vagytok egyutt.

O un, te meg mindenen felhuzod magad vele kapcsolatban.

2013. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha jól értettük akkor ez egy párkapcsolat. Ahol elmondják az emberek a másiknak a nyűgüket bajukat. Szóval nem vesztesz semmit azzal ha ezt amit ide kiírtál hosszadalmas kifejtést kérdésedet, azt így szépen elmondod a párodnak.
2013. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Nőj fel, és tanuld meg megoldani a dolgokat! Tanulj meg döntéseket hozni és felelősséget vállalni. Neked nem problémáid vannak, hanem nem akarsz felelősséget vállalni semmiért. És inkább kínzod a barátodat, amit ő jogosan rettenetesen un.
2013. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"..találtam egy másik lakást, beszámoltam róla, hogy ilyen meg olyan, és hogy mit gondol..."

Nem értem egyesek miért nem tudják értelmezni a dolgokat. Itt nem a felelösségvállalásról van szó, pusztán elmondja mire jutott. Jézusom, együtt vannak kapcsolatban, miért ne mondhatná el a tapasztalatait, és kérhetné ki a véleményét.

2013. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De most komolyan...


Minek kell megkérdezni, hogy mit gondol? Engem is kérdezett a volt barátnőm, hogy hova tegye az asztalt a konyhában. (KI NEM SZ#RJA LE???!!!)


Ha annyira nagyra vagytok ti nők az empátiátokkal, fogjátok fel, hogy fárasztó, ha ostoba dolgokkal foglaljátok le a figyelmünket. Beszéljetek olyasmiről, ami iránt valamennyire nyitottak vagyunk.

2013. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De most komolyan...

Fel kellene nönöd sajnos. Egy kapcsolatban kompromisszumot kell kötni, és tiszteletben tartani ha a másikat valami érdekli, ami esetleg téged nem. Gondolom te is szoktál néha olyanról beszélni ami egy nöt nem annyira érdekel. De gondolom ezt is lesza*od:D És te jössz ki mindenböl jól. Gratulálok ehhez a hozzáálláshoz.

2013. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!