Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek mit gondol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mit gondol?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt a párommal. Először még ő is folyton velem akart lenni kedves volt,aranyos, figyelmes, udvarias.Most pedig alig találkozunk azt mondja, hogy neki kicsit kell egyedül is lennie(na de napokat?). Olyan mintha nem is kellenék már neki, néha olyan mint régen, de ez ritka. Mindenre azt mondja, hogy ne idegesítsem még arra is, hogy ha megkérdezem, hogy hol volt, "mert én mindent tudni akarok" és neki kell magánélet. Én tényleg szeretem őt.De ha ő nem szeret minek erőltessem? Beszélgettünk már erről azt mondta, hogy velem akar lenni és ha nem lennék nagyon hiányoznék. De akkor miért nem akar találkozni? Miért csak este beszélünk?

19/L


2013. ápr. 4. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mindezt tőle kérdezed, mit felel? Ugyanis ezt vele tudod lerendezni. Ahogy írod olyan, mintha lenne valami titka előtted. Amiről nem akar beszélni (lehet, hogy valami érzelmi elfojtás miatt nem is tud, mert kínosnak érzi).

De nem tudom, ez csak vaktában lövöldözős tipp.

2013. ápr. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azota ilyen miota osszeveszett a szuleimmel.. En probaltam ra megoldast keresni de nem enged utalja oket. Ez igy hosszutavon nem hiszem, hogy jo lesz. Fogalmam sincs mit csinaljak. Mar csak eszaka talalkozunk heti 2szer kb. De szerintem attol, hogy a szuleimmel problemaja van meg talalkozhatnank es nem kene ilyennek lennie. Sokszor ugy meg tud bantani, hogy sirni tudnek. Mar arra is gondoltam, hogy lehet van valakije?!
2013. ápr. 5. 07:02
 3/3 anonim válasza:
szerintem vagy nem szerelmes beléd vagy valaki mással jár
2013. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!