Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon égő ilyet mondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon égő ilyet mondani a barátomnak?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy én hívő lány vagyok. Barátom nem az. Szüleim ellenzik a kapcsolatunkat, 45 km van köztünk, nagyon bonyolult a találkozásunk, egymásnál nagyon nem aludhatunk, csak akkor ha elvesz feleségül. Már felhozta az eljegyzést, csak akkor nagyon hirtelen jött ( most vagyunk együtt 8 hónapja) sokkal könnyebb lenne úgy az életünk. De én hozzam fel neki a témát? Az a baj anyagilag sem áll jól, én meg még tanulok, majd most végzek

2013. ápr. 5. 10:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem a sráccal van baj hanem a szülökkel, éppen ezért nem a srácot kellene noszogatni, hanem a szüleiddel leülni beszélni. Elmodnani hogy Felnött nő vagy és tudod mit csinálsz és szereted.

Nem azért b*ogatnak ilyennel a szülök nagy általánosságban mert jolesik nekik, hanem azért mert látják a gyermekükben hogy kételkednek ők is.

És féltenek téged...

2013. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem sok jövőtök van, ha nem benne. Közös utnak van jövője, külön utnak nincs. Nem hiszem, hogy vele fogod leélni az életed bármilyen is lelkes vagy.
2013. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ha nem hisz benne*
2013. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de miért ne lenne jövőnk? anyukámék nem akarnak erről beszélgetni pedig a fiúval is próbáltuk már. teljesen elzárkóznak. De sokszor olyan jó lenne ott aludni nálla
2013. ápr. 5. 10:14
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem értelek, egy nő sosem nyomul az eljegyzéssel. Egyrészt az semmi, másrészt meg mindig a férfi lép. Minek erőltetni azt amit nem szabad? Ráadásul egy valóban hívő, ilyen alap bakikat, mint amit te az irásodban vétesz-nem tesz:DD
2013. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ma 10:11

Honnan tudod hogy a szülőkkel van a baj, és nem a sráccal? Az csupán csak egy gyenge feltételezés a számodról, ugyanis nem ismered sem a szülőket, sem a srácot, sem a körülményeket. Ezek tudta nélkül nem igazán lehet véleményt mondani egy darab írásról, ami nagyon is részrehajló a srác irányába.

2013. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
miket nem tesz?
2013. ápr. 5. 10:20
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert egy ateista és egy hívő felfogása nem egyezik meg. Amíg a rózsaszín köd tart addig nincs semmi gond, de utána igen. Ha te is hitetlen leszel akkor meglesztek addig amíg tudtok, de így kizárt. Ha jól tudom nem hívő a srác és te igen. Majd meglátod:) No problem. Mindenki saját bőrén tanul, de nem mond, hogy nem szóltak előre.
2013. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ma 10:18

Attol függ miben hisz :D

Én pl azt a vallást követem, hogy minél forróbb nőkkel hoz össze az élet annál hidegebb sört keressek mellé, hogy kiegyenlitödjön a hömérséklet körülöttem :D

2013. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
súgok: egy hívő nem tart eljegyzést, mert csak egy szimpla rituálé, és aki nem vallásos, de hisz, az nem megy rituálék után, azt meghagyja azoknak akik nem tudják a miértet, csak követik a mások által kitalált rituálékat és tradiciókat.Ahogy egy templomi esküvő is felesleges, semmit mond rituálé.
2013. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!