Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy mit szeretek benne?

Figyelt kérdés
Kérdezte a barátom hogy mit szeretek benne, de én az egész énjét szeretem mindenestül külsöleg és belsöleg. Azt kéri hogy fejtsem ki neki mongyak neki példákat mit mondjak neki?

2012. szept. 13. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát mit????Azt amit szeretsz benne??Miért kell ilyeneket is megkérdezni most komolyan??Miért ne lehetne elmondani neki???Miért kell ilyet megkérdezni??ha??
2012. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:
56%
Nehogy mar mi adjunk tanacsot,h Te mit szeretsz benne.. ez azert tobb mint morbid.
2012. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha te nem tudod mit szeretsz benne, akkor azt mi sem fogjuk tudni. Én reggeltől estig tudnám mondani, hogy mit szeretek abban a személyben, aki velem van. Ha te egyetlen saját gondolattal sem rendelkezel vele kapcsolatban, akkor nem szereted.
2012. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Fülledt éjbe fulladt vágy,

Forró kéjtõl izzó ágy,

Százegy õrült érintés,

Minden csókod fáj.

Ajkad ég, hogy hozzám érj

Bennem lángra lobban a vér

Bárcsak lenne arra szó

Hogy, lényed mennyit ér!


Hogy mondjam el, hogy vágyom, rád,

Hogy szeretem a bõröd illatát,

Ha bennem élsz a szívem is ég,

Hadd legyek újra meg újra a tiéd!


(Kamav kamav te lav tu

ke bares kamav tut,

tu murdares muro jilo

me duj ratyi na sutom!)


Mint fekete és fehér,

Egybe forr a kétszínû vér

Mit eltemettünk rég,

Most új életre kél.

Tiltott csók és tiltott szó,

Bármi bûnös épp oly jó,

Bárcsak elmesélhetném,

De félek nincs rá szó!

2012. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fúúú de langyi,csöpögős nyálas volt ez,na ilyet ne mondj neki,csak elrontassz mindent...
2012. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mondd azt neki, hogy szereted úgy, ahogy van, azért szereted, aki, kívül-belül.
2012. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szavakkal:)


amúgy meg ha tleg szerelmes vagy azt nem lehet megmagyarázni h miért, és nem is lehet kiemelni a tulajdonságait.


valami ilyesmit mondj


egyszer bnőmnek kezdtem sorolni h miért szeretem, félbevágott h ne bénázzak már:D inkább mondjam h nem lehet megmagyarázni mert a szerelem iylen.


és igaza is volt :)

2012. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!