Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem! De nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem! De nem tudom hogy szeret-e? Mit tegyek? Hívjam a el randira? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy rossz passzban volt sokszor és én legtöbbször segítettem neki túl lépni. Ekkor még csak barátnak tekintettem. Csak viccböl írtuk egymás adatlapjára, hogy Szeretlek. Utána haverom ráírta a lány kezére hogy szeretem. Egyáltalán nem zavarta sőt kicsit még örült is neki. Utána addig mondták hogy "tudjuk hogy szereted", hogy tényleg beleszerettem. Egyik barátom egyszer elszurta vele és azóta nem is barátok. Bókoltam neki, tetszett is neki. De mostanában nem nagyon beszélünk olyan sokat. Hívjam el randira vagy mit tegyek? Gyönyörű lány, az arca és az elbűvölô kék szeme csodálatos! Én eléggé nem vagyok túl hozzáillő, de szerintem meg van köztünk, aminek meg kell lennie. Nem szeretném elszúrni vele, mert nagyon jó barátok voltunk és jó fej volt mindig.
2013. ápr. 5. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem tegyél egy próbát, de csak finoman adagold
2013. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%-os,ma 11:50 -neked mi a bajod? tudunk segíteni?
2013. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ma 12:08 - eltévedtél, vagy nem tudsz szöveget értelmezni, vagy ha iszol, ne tanácsolgass. Jobbulást kivánok, mindenképp!
2013. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem hogy osztály társak vagyunk és az utóbbi 2 évben nagyon megismertük egymást első Köszi a tippet hátha beválik
2013. ápr. 6. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ez ovoda ráirom a kezére hogy szeretem?

Szerintem szopizd tovább a cmit.

Vagy hivd el egy randira van szád nem?

Pl moziba

2013. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!