Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerek egy csajt lassan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy csajt lassan egy éve és tök jóban vagyunk el beszélegetünk még facebookon is sokat és aza gond hogy nem lakik közel és alig ér rá hogy mondjam el hogy szeretem vagy hogy próbáljam meg el hívni randira?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 19:27
 1/3 B25 ***** válasza:
Szerintem először is csak célozgass rá nehogy aztán valami félreértés legyen :) De azért hajráá!
2013. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
No de mi az, hogy nem lakik közel? A város túlfelén vagy 3 megyével arrébb? Előbbi kezelhető, utóbbiból csak távkapcsolat lenne. És ez utóbbi is csak akkor működhet, ha független felnőtt emberek vagytok, akik szabadon mozoghatnak. Vagy még úgy sem.
2013. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sztem hívd el egy randira :) akkor majd kiderül hogy ő is vonzódik e hozzád vagy nem, jobban fogod kezelni a helyzetet hiszen már régóta ismered :)
2013. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!