Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy megérzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy megérzem hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Én szerelmes vagyok belé de azt érzem hogy ő is belém. Lehet hülyeségnek hangzik de azt érzem hogy belém szerelmes lehet hogy csak azért érzem eszt mert én szeretem,de valahogy azt érzem hogy szeret. Néha jól el elbeszélgetünk néha távol tartó. Milyen jeleket ad valaki aki szerelmes, honnan lehet tudni, hogy szeret?. Normális válaszokat
2013. ápr. 5. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarban van amikor a közeledben van, nem nézz a szemedbe, hadar
2013. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van ilyen,nekem is volt,
2013. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 flora8 válasza:
Én is szerelmes vagyok valakibe és azt hittem ő is, nem tudom miért csak ezt éreztem. aztán mikor mondtam neki azt mondta hogy ő nem. pedig a jelek arra utaltak..
2013. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát simán lehet hogy szerelmes de azt tudnod kell ha szerelmesek vagyunk hajlamosak vagyok többet belelátni a dolgokba ez emberi reakció mire rá vágyunk keressük a jeleket és sokszor be is magyarázzuk a dolgokat mert azt akarjuk hinni hogy szeret. Példa én szerelmes vagyok egy lányba nemrég kettő koncert is volt amire mentem mindkettőre eljött a barátnőjével. Tudták hogy ezek a kedvenc koncerteim. Meg voltam győződve rólam hogy miattam jött el, közben kiderült a barátnőjének bejön egy barátom aki velem volt és a második koncerten össze is jöttek egymással. Tehát az egész nem rólam szólt.

Ettől függetlenül baromi lazán lehet hogy ő is szeret. Ha te vagy a lány akkor előbb utóbb keresnie kéne a társaságod minimum hogy lájkolgat facebookon rádírogat stb. Ha pedig fiú vagyok akkor lépj. Én nem vagyok oda a facebookos ismerkedéséért inkább hívd el randizni.

2013. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

akkor hazudott.

(a jelek sohasem hazudnak, főleg az érzések)



Kérdező:

Van ilyen, simán meg lehet érezni, velem gyakran van ilyen. De igazság szerint, ha rámnéz, már abból meglátom milyen a hangulata, meg milyen érzések kavarognak a fejében, meg gondolatait. Nagyon sokszor igazam volt már, és néha magamon is meglepődök. :)


Hihetetlennek hangzik, de ide egy lány egyszer tett fel csak a testéről képet. És megláttam, jött az első gondolat, és leírtam neki hogy mennyi magas, hány kiló, milyen a szeme, a haja, hord-e szemüveget, hányas a lába. És pontosan eltaláltam mindet.(mert utána küldött az arcáról is képet) :D

2013. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!