Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagy az exembe, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy az exembe, de van párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve van párom, az exemmel kb fél éve kezdtem el újra facebookon beszélgetni. Egyszer sem találkoztunk a szakításunk óta (2 éve).

A kapcsolatomban elég sok baj van, az elején hazudott nekem (hogy ő már volt más csajjal, ez kamu volt), én meg nagyon nehezen tűröm a hazugságot, de nem csak emiatt nem bízok benne. Bebizonyította már, hogy megérdemli, hogy bízzak benne, de valahogy nem megy.. És szerintem ez az ex miatt van. :(

A lényeg, hogy az ex egy nagy csajozós, rengeteg csajjal feküdt már le, bulikban a wc-ben kielégítik, stb. Nem is akar velem szexnél többet. Én viszont szeretem.

Ő volt az első szerelmem, úgy igazán sosem tudtam elszakadni tőle, és úgy érzem, hogy ő sem tőlem. 3x szakítottunk, mindig egymásra találtunk, összejöttünk...


Mit tegyek? El kéne felejtenem őt, de 1,5 év alatt sem sikerült, akkor is sokat gondoltam rá, nemhogy most.. :(


2013. ápr. 3. 11:52
 1/8 A kérdező kommentje:

Na hát gratulálok magamnak.. :D

*vagyok

2013. ápr. 3. 11:54
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem vagy belé igazán szerelmes csak am ostani párod még nem tudott benned olyan (kellemes) mély nyomokat hagyni, hogy feledtesse az exedet veled.

Kicsit probálj meg több időt szentelni a mostani kapcsoaltodra és ha hetek vagy honapok utén sem érzel pozitiv váltzást akkor viszont jobb ha szétmentek, mert igy ez idö és érzelem pocsékolás.

2013. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem is értem magam, mert két teljesen más típusú emberek. Az ex egy őrült, persze jó értelemben, mindig hülyéskedtünk, sosem unatkoztunk. A mostani párom meg egy nyugodt, nem olyan hülyéskedős, nyugodt típus.

Viszont az exszel nem lehetett hosszútávra tervezni, míg a mostanival igen...

2013. ápr. 3. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:

szoval te is egy olyan lány vagy akinek még pezseg a vére és tul nagy volt és tul hirtelen a váltás a hiperaktivból az örültbe.

Meg merem kockáztatni hogy talán nem is az exed hiányzik neked hanem az az élet amit vele élhettél és amiylet a mostanival a vérmérsékelete miatt hanyagolni vagy kényszerü.

2013. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne így képzeld el! Nem jártam vele soha bulizni, semmi ilyesmiről nincs szó. Nem is nagyon jártunk el itthonról, max havi 1-2x inni este egy parkba. De ez nem hiányzik. Az hülyeségek hiányoznak nagyon.
2013. ápr. 3. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az a srác, akit a wc-ben elégítenek ki, meg ki tudja milyen szut.ykokkal fekszik össze, te még tudsz úgy rá gondolni? Az én szememben az ilyen pasik seg.gfejek, akik tárgyként tekintenek egy nőre, és bármire képesek, hogy megfektessék őket. Ne haragudj, de bolond vagy, ha még mindig szeretsz egy ilyet. Téged is kihasznált, ha újra össze jönnétek, újra megtenné. Voltam ilyen helyzetben, de én elküldtem a fen.ébe azonnal. Azóta meg csak hazudozik rólam. De ha neked ilyen pasi kell. A másik meg újat is tudna mutatni, ha engednéd neki! Ja, és az exszel ne beszélj sehol! Minden kapcsolatot szakíts meg vele!
2013. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen unatkozol. Egyik pasival sem szabadna kezdened. Kicsit nagyon elkéne mélyülnöd magadba..
2013. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már miért unatkoznék? Millió dolgom van, elfoglalnám magam pasi nélkül is.


Tudom, hogy undorító, és nem feküdnék le vele semmi pénzért! Viszont nincs igazad, nem használt ki, tisztelt annyira, hogy ne csaljon meg, pedig lett volna lehetősége.

2013. ápr. 3. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!