Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedett ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett ilyen furcsán a lány?

Figyelt kérdés

2. randi volt, azt hittem nagyon kedvel, mert odáig volt eddig értem. Most rohadt hamar mennie kellett, ami egy kicsit rosszul esett, amikor megcsókoltam, akkor azt mondta, hogy "miért az utca közepén" és zavartan körbenézett. Az ex pasija volt a visszatérő téma a randin, ami kimondhatatlanul zavart, hogy most látta és milyen bénán öltözködött meg ilyenek. Még ma is az ex pasi volt a téma.

Az ösztöneim azt súgják nem is érdeklem igazán, csak pótlékként kellek neki. Ami nagyon rosszul esik, arra gondoltam most be is fejezem az ismerkedést.

Jól teszem?


2013. febr. 6. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem túl bizalomgerjesztő amit írtál. Valószinüleg tényleg nincs oda érted. hogy mért talizoztt veled csak ö tudja, lehet csak ugy ert épp nem volt más dolga. Az semmiképp nem jó jel ha valaki a második randin az exéröl bezsél csak.
2013. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért ha írtál volna egy kort is beljebb lennénk, nem mind1 hogy 16 vagy 26 :)

Fiatalabb korban még azért ez is belefér, még kis éretlenek, meg lehet nem is tudott miről beszélni.

2013. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 éves a lány. én 24.
2013. febr. 6. 23:16
 4/4 Bogesz:) ***** válasza:
Ugyan én még csak 16(L) vagyok, de szerintem nem nagyon lehet érted odáig, hogyha az "utca közepén" szégyenli, hogy veled van...először is szerintem egy kapcsolatban a bizalom a legfontosabb, és hogy nagyon szeressük a másikat...de így hogy letagad, meg az expasijáról beszél...háát..sajnos nem tűnik úgy mintha nagyon oda lenne érted:// nekem sokkal inkább úgy tűnik, hogy veled akarja elfelejteni őt...mint látod kevés sikerrel:(..úgyhogy szerintem nincsen sok értelme
2013. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!