Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jó nő vagyok, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó nő vagyok, de a pasim heti 4nél többször nem akar szexelni, mi a baj?

Figyelt kérdés

folyton bókol,imád,szeret,minden nap elmondja,hogy a világ legkívánatosabb nője vagyok,de valamiért mégsem szexelünk minden nap,pedig én igényelném,és ő is elég szexuális.nem vagyok egoista,de tényleg külsőre nagyon vonzó vagyok,nem csak a saját véleményem szerint.lelkileg tökéletes minden,és nem üresfejű szépség vagyok,tehát ez sem lehet baj.különben iszonyatosan jól elvagyunk,csak emiatt aggódom picit.párok,nálatok heti hány szex van?nekem nagyok az igényeim

(nem fogom megcsalni senkivel,ilyen választ nem kérek,köszi)


2013. márc. 15. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Küldenèl képet magadról?
2013. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
a napi szex fárasztó nem lesz annyi sperma ha mindennap szex
2013. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
minek küldjek?
2013. márc. 15. 19:38
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Küldj képet ..
2013. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Vagy nem vagy elég nedves, vagy túl tág vagy. Nekem is volt olyan csajom, akinél mindkettő tulajdonság megvolt... hát én sem voltam nagyon oda a szextől.


Ha nem vagy elég nedves, lehet, hogy az a baj. Az úgy tényleg szar. De azon lehet segíteni.

2013. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
sztem kérdezzd meg tőle...és mivel nő vagy és sztem te tudod hogyan vedd rá h kívánja akár a napi 3-4 aktust is:D
2013. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
egyik sem lehet.nagyon felizgat a barátom,már egy csóktól is borzasztóan benedvesedem,és folyton intimtornázom,de erről már kérdeztem őt is,és azt mondta,nagyon jó kis szűk "babapuncim" van
2013. márc. 15. 19:40
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, bizalmasan és őszintén, hogy száraznak talál-e odalent. Én sem mertem megmondani neki, nehogy megsértsem.


Vagy lehet az a baja, hogy mivel szép vagy, körülugrálnak a pasik, és viselkedtél úgy, hogy megingott a bizalma benned, ezért nem tud önfeledten szexelni.

2013. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
elvileg neki ennyi az igénye,de olyan nehéz ezt elképzelni,hogy egy 30felé közeledő pasinak elég ez.a munkája sem stresszesebb különösebben,csak keveset alszik mostanában,talán az a gond
2013. márc. 15. 19:41
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
KÜLDJÉL MÁR KÉPET AZ ELŐZŐEKNEK!!!
2013. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!