Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után nektek is voltak ilyenek? Ez mennyire normális? Pedig már nem friss a dolog.

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom már lassacskán 3hónapja, de én még mindig szeretem:( Pedig nagyon csúnyán átvágott,hazudott és vszeg meg is csalt...

Folyamatosan nézem a közösségi oldalát(ne mondjátok azt, h tiltsam le, mert letiltottam és ugyanúgy visszavettem mert nem bírtam) minden másodpercben nézem mit ír ki mit oszt meg hol van kivel mit csinál stb...

A másik pedig az h kb. sírhatnékom támad ha belegondolok pl h milyen új ruhákat vesz nélkülem vagy nélkülem megy el valahova ..:( már nem számol be milyen volt neki a munkahelyén meg ilyenek :D teljesen zakkant vagyok vagy mással is volt ez ?? Mit lehetne ezek ellen tenni? :( Kérlek segítsetek. Köszönöm!

Ja és ha számít valamit 3év 3hónapot voltunk együtt :-(


2013. ápr. 4. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

"de én még mindig szeretem:( Pedig nagyon csúnyán átvágott,hazudott és vszeg meg is csalt... "


Tipikus nő

2013. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy túl rajta, ilyenkor az ember hajlamos arra, hogy minden rosszat elfelejtsen hogy átcsússzon minden rossz dolgon és csak a jót lássa a jóra emlékezzen, mert magányos és egyedül érzi magát és ezzel próbálja meg faldobni a saját hangulatát. Amíg ebből nem törsz ki és nem vagy képes meglelni nélküle az örömöt az életedben addig ez így is marad.

És addig nem is fogsz találni senki mást mert nem fogsz látni.

2013. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zárd le magadban, lépj tovább. És ne nézegesd az oldalát, mert beleőrülsz... Kapcsolódj ki, találkozgass a barátnőiddel, stb.
2013. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amúgy "fer tomi-nak" teljesen igaza van, ezek a nők :)
2013. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3évig életem része volt nem tudom csak így csettintésre kitörölni őt :S és sajnos igen hajlamos vagyok csak a jóra emlékezni :/ vmi midig késztet arra, hogy megnézzem mi van vele mert tudat alatt még mindig az élete része akarok lenni .,..vagyis jobban fogalmazva én akarom azt h ő legyen az életem része...
2013. ápr. 4. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a gondolkodással jobb ha bevonulsz apácának.
2013. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"tudat alatt még mindig az élete része akarok lenni .,..vagyis jobban fogalmazva én akarom azt h ő legyen az életem része..." Hűűű amíg ez nálad így van és ha ez így is marad akkor nem akarnék a pasid lenni soha.
2013. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%

3 évig voltam együtt a barátnőmmel, 1,5 hónapja szakítottunk, nálunk már voltak előjelei, de végül ő mondta ki h legyen vége. Szóval nagyjából átérzem a helyzeted, mondjuk nálunk hazudozás és megcsalás nem volt, bár a végén gyanús h egy másik faszi is bekerült a képbe és ezért szakított. A lehető legrosszabb taktikát választottad, tudom h nehéz, de meg kell vele szakítanod minden kapcsolatot, mert ezzel h az adatlapját bújod, stb. ezzel csak magadnak ártasz. Én töröltem barátnőmet még az ismerőseim közül is, majd felveszem újra ha már teljesen túl vagyunk a másikon. Járj társaságba amikor csak lehetőséged nyílik rá és foglald el magad mindenféle dolgokkal. Jobbat sajnos nem tudok, szar ez tudom, de ez van.

26F

2013. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó! igazad van...csak nehéz megállni. mert jó lenne tudni róla :-( :/
2013. ápr. 4. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezőtől kérdezem: sikerült valahogy leszokni ezekről a dolgokról? Csak mert majnem magamra ismerek, és gyűlölöm is magam ezért, de én sem bírom megállni, h ne nézegessem az exem. Baj van az agyammal.
2013. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!