Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz meg naponta legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diogenes kérdése:

Miért néz meg naponta legalább egyszer, ha nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Chaten megismertem egy lányt. Belezugtam két hét alatt és mi a rosszabb le is irtam. Válasz:nem tart ott. Ok. Aztán egy este nem tudtuk megérteni egymást. Másnap törölt. Irta ne keressem jobb lesz mindkettőnknek.
2013. ápr. 5. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Chat beszélgetés alapján belezúgtál. o.O Kicsit gondold ezt át!! :)

Velem is volt, hogy idegen nagyon érdekelt, de ezekből nem sűrűn lesz jó (maradandó) dolog. Tényleg jobb, ha nem fájdítod a szíved az elérhetetlen miatt. Lehet, hogy a lány is szeretne, de fél, vagy van valami titka, ami miatt nem mer találkozni. Lehet, csak ellenőrzi, kiírogatsz-e szomorú fejeket, szövegeket. Majd ír,ha meggondolta magát:)

2013. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerettem volna megismerni. nem ugy néz ki hogy irna. titok ide oda akkor is talalkozni akartam vele. nem értem miért probléma. ha nem nem. ok. nem vok beteg. de érdekel. azért kösz
2013. ápr. 10. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!