Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen dolog?

Figyelt kérdés
Hogy pl látok egy lányt és úgyvagyok hogy totál beleesek és csak ő kell senki más? Létezik ilyen érzés? :)
2010. jún. 8. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, csak nagyon tetszik :)

Hiszen nem ismered akkor még

2010. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha te most ezt erzed akkor van nem?... amugy meg persze hogy van
2010. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha iylet érzel akkor tuti biztos létezik...:D

velem is megesett már...:D

(most pasim...:P)

(lány)

2010. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik... velem is ez van már fél éve, csak nem merek odamenni hozzá:S
2010. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem pont azaz hogy nemérzem ezt de jólenne :) Eddig csak úgyvolt hogy tetszik a lány aztán megismertem összejöttünk aztán persze beleszerettem de az nem olyan...
2010. jún. 8. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
létezik
2010. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bár azis eléglenne ha annyira beleesnék valaki hogy tényleg totál hogy alig bírjam ki ha nincs velem stb stb mindig csak úgy elvagyok jó vele stb érzés van
2010. jún. 8. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:
az a szXar h ez ismerős..de nekem egy idö után annyira hiányzott h közbe beleszerettem:D
2010. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!