Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal szeretnék összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szeretnék összeköltözni, de mindez munkahelyváltoztatást igényelne a részemről. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Fél éve dolgozok egy olyan cégnél, amivel költözni kell országszerte. Ez általában a munkától függ, hogy mennyi időre, jelenleg fél éve vagyok 130 km távolságban az ismert környezetemtől, a barátaimtól, a páromtól és a családtól is. Most 1 hónapon belül úgy néz ki, hogy visszaköltözünk az "ismert környezetem" közelébe. Így a családomtól se leszek túl messze, viszont a páromtól 50km-re kellene dolgoznom, akivel mostanában beszélgettünk, hogy jó lenne, ha odaköltöznék hozzá.

Én is nagyon szeretném, de akkor munkahelyet kell változtatnom. Tisztában vagyok azzal, hogy a költözéses munka/élet számomra hosszú távon nem működik, ezért még lehet, hogy jobb is lenne már most ezt megszakítani.

A párommal 3-4 hónapja vagyunk együtt.

Mit tennél a helyemben?


2008. jún. 12. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
mennyire komoly a kapcsolat? szerintem annak fuggvenyeben donts. En 9 honapja vagyok a baratommal, ha lehetosegem lenne a tehelyedben akkor koltoznek, mert erzem h mennyire fontos a kapcsolatunk... hallgass a szivedre:)
2008. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak a szívedre ne hallgass!


elöbb nézd meg tudnál-e ott dolgozni, kapnál-e elég pénzt. Nézd meg mi lenne, ha nem jönne össze az együttélés. Lenne hova menned? Tudnál onnan menni dolgozni?


Ha stabil a kapcsolat, akkor még egy ideig ki fogja bírni a távolságot. De ha nem stabil és te beleugrasz, akkor azzal könnyen tönkrevághatod a megélhetésedet.

Akinek van munkája az becsülje meg. Ne tedd kockára!


hideg fejjel mérlegeld a lehetőségeidet. Az elmúlt szerelem sem fedelet a fejed fölé, sem ételt a gyomrodba nem ad.

2008. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindketten elég komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat és nagyon szeretjük egymást, ezért is szeretnénk megpróbálni az együttélést, így sok problémát meg is tudnánk ezzel oldani. Természetesen a költözést és a munkahelyváltoztatást csak abban az esetben tenném, ha már van új munkahelyem ott. Ha mégse jönne össze, munkám akkoris lenne, úgy pedig a lakás-gondot is úgy hiszem meg lehetne oldani.
2008. jún. 12. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!