Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok, ha megtudn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha megtudnátok hogy a párotok a facebookon hamis névvel más nőket jelölget be és flörtöl velük?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én két fajta kapcsit külőnbztetek meg a szexmiatit és az Szerelem miatot . Akibe szerelme vagyok ép az semikép nem akarom elveszteni hisz ezért vagyok féltékeny és bármit tene vele akrnák leni mint hogy nélküle ezért énegy jet megbocsáltanák mert ugyanot vagyok ha kidobom mintha ő hagy el. Ha meg szexmia vagyunk együt akor mge nem érdekel hogy hüségese .Amig szeretek valakit adig nem szakitanék vele semiértse .

Én inkáb lenék együt a szerelmem akár ugyi hogy fojton megcsal mint hogy nélkele vagyok mint most.

F/23

2013. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lily Om válasza:
Mivel nem vagyok kedvesnővér, másra bíznám az ápolását. :D
2013. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 viktormark92 válasza:

Én flörtölnék vele egy randit erőltetnék vele, ugy hogy sokat várjon tőle és te menny el az tuti meglepő lenne :D

20/F

2013. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Aki megakarja tartani a párját, ne tartsa drákói fegyelemben, mert akkor hamarosan elmenekül. Néha azért kell hazudni,,és mindent letagadni, mert a párja nehogy megtudja, különben haragudni fog.De kérdem én, az a szentírás amit ő meghatároz? Én mint egyenrangú társ, nem tehetek semmit ami az ő elképzelésével nem egyezik?Engedni kell egymásnak a határok betartásával, a saját elképzelése alapján élni, és nem kell mindig megmondani azt, hogy mit tegyen, mert már nem gyerek, akit tanítani kell. A facebookot inkább nézzétek mindketten, és röhögjetek a dolgon, vagy együtt jelöljétek be ismerősnek. Aki nem akar úgysem megy el, aki meg elakar menni, azt hiába ellenőrzöd, még talán rosszabb, mert érzi, hogy nem bízol benne, és előbb, utóbb otthagy.
2013. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!