Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, a kérdésem nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, a kérdésem nektek is szól: szerintetek ez hatásos?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom mostanában kicsit semmibe vesz és nem törődik velem már úgy igazán, ellaposodott az egész kapcsolatunk. Felhoztam már párszor ezt a dolgot, hogy szeretném ha többet lennék együtt és izgalmasabbá tennénk programokkal, de nem hajlik a változtatásra mert neki erre meg arra nincs ideje. Szóval még egy esélyt sem a dolognak. Pedig így én nem tudok boldog lenni mellette, mert nem kapom meg azt a törődést amit igénylek nőként, és a végén tényleg szakítás lesz ebből. De egyelőre szakítani nem szeretnék vele, mert nagyon szerelmes vagyok belé, és azt szeretném, hogy ha ráébredne, hogy akár el is veszíthet.


Úgy szeretném ráébreszteni erre, hogy napokig/hetekig/hónapig hanyagolom őt, ritkán fogok vele beszélni, a találkozásokat lemondom. (Mert azt vettem észre, mostanában ezeket is unja, és teljesen fáradt, mikor heti egyszer találkozunk egy péntek délután, nem is figyel rám, szinte alszik, pedig 1 óra az egész). Én már kicsit beleuntam az egyoldalú szeretgetésbe, amit ritkán kapok vissza, meg a rengeteg sok kezdeményezésbe...

Szóval ezt a megoldást látom jónak, és reménykedem benne, hogy így megváltozik, ha igazán szeret, és jobban fog hajtani értem (mint korábban).


Szerintetek ez hatásos? Jó vagy rossz ötlet ez? Tapasztalatok, voltatok már hasonló szituban?


2013. ápr. 6. 13:27
 1/7 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem szakíts normálisan, annak esetleg lehet eredménye, ha nem szakítasz, de teljesen hanyagolod őt, akkor azt rohadtul nem fogja érteni és felfogni sem, max a végén ő szakít majd ugyanezekre hivatkozva. Szerintem ahhoz, hogy igazán komolyan vegye a dolgot és elgondolkodjon magán, változtasson, ahhoz ki kell mondanod, hogy vége, aztán később ha a sors is úgy akarj összejöttök megint.
2013. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez az,amit a pasik nem értenek meg.Csak nézni fog,mi bajod.Hogy ő, az fel sem merül benne.Egyenesen mondd meg,hogy ez nem jó így neked,változtasson.A péntek a hét vége fele van,akkorra már hulla.Próbálj vele máskor találkozni.De a heti egy talival nemigen lehet normális párkapcsolatot kialakítani.
2013. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem fogsz ezért szeretni, de szerintem hajtsd el a francba. Tudom, hogy szerelmes vagy belé, de nekem úgy tűnik, hogy ez egyoldalú. Ő kiélvezi a kapcsolat számára kellemes oldalait és annak ellenére is, hogy szarik rád, te csak még jobban próbálsz futni utána.


Nem érdemes.


Én hasonlóan vagyok, csak a másik oldalról (férfi vagyok), de legalább tudom, hogy szeret és legalább néha próbálkozik tenni értünk. Illetve mi együtt lakunk, tehát sokat vagyunk egy légtérben, csak nehéz eközben igazán rászánni időt CSAK a másikra.


De ti csak randiztok, ott 100%-ban ott kell lenni. Ha már ezt is unja, akkor nem érdemli meg azt a kaparást, amit elkövetsz érte.

2013. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is azt javasolnam hogy beszeld meg vele hogy ugy erzed h elhanyagol es neked nem eleg ennyi es ha nem probal valtoztatni akkor szakits.20/L
2013. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet az ötleted. Én is szoktam ilyen jellegű dolgokat bevetni. Ha nem akar elveszíteni észreveszi magát és változtat. De ennyi erővel akár meg is kérhetnéd, nem gondolod? :)
2013. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a lesz@rom üzemmód nem mindig nyerő ötlet. Lehet hogy ő úgy fogja venni hogy áá sz*rik rám nem érdeklem, na jobb ha keresek mást...

Szóval inkább csak beszélgessetek.

2013. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Minekaz144 ***** válasza:
Beszéld meg vele normálisan így a legtisztább.
2013. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!