Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig bírtad olyan kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírtad olyan kapcsolatban ahol te szerelmes voltál, de a párod nem szeretett igazán téged?

Figyelt kérdés

Hogy lett vége a kapcsolatnak, mennyi idő után?


Én már 2 éve vergődöm ilyen kapcsolatban, többször volt úgy hogy szétmegyünk, de valahogy sosem sikerül elválni egymástól.

Szomorú, de tisztában vagyok azzal, hogy szeret ő, de nem szerelmes. Nem avat be az életébe, nincs meg az a rutin, ahogy egy kapcsolatban kezelik egymást.


Én 2 éve kapálózom, hogy minden jó legyen, úgy alakítom az egész életemet, hogy az neki jó legyen, mindig kedveskedek, próbálom elérni, hogy megszeressen, az élete része legyek, de már kezdek belefáradni. Napok óta rosszul alszok, ezen jár az agyam, hogy mit tegyek.

Most kezd betelni a pohár, állandó feszültség van bennem miatta. Úgy érzem, elég volt, nem ezt érdemlem.

De még sem tudok elszakadni tőle, nem tudom azt mondani neki, hogy ne jöjjön többet.

Tisztában vagyok vele, hogy ez a kapcsolat addig fog tartani, amíg én azt nem mondom hogy elég, mert neki marha kényelmes ez így.


Sajnálom őt elengedni, mert én vele képzeltem el az életemet, ő olyan tökéletes férjnek való. Még egy ilyen házias, gondos, szeretetbombával nem találkoztam, annyira jó vele lenni amúgy, imádom ahogy átölel egész este... Annyira hiányozna, ha nem lenne, de ugyanakkor annyira is tudok szenvedni mellette.


Segítsetek, mit tegyek...


2013. ápr. 6. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

pont két évig. Persze ragaszkodott hozzám, vagy ahogy írod, a kényelemhez, de úgy gondoltam, jobbat érdemlek.


Ahogy írod, kedves, jó természetű, lehet, hogy csak zárkózott? Biztos vagy benne, hogy tényleg nem szeret?

2013. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szeret ő a maga módján, de tisztában vagyok vele, hogy ahhoz hogy tervezzen velem az ő részéről kevés.

Ha valaki külső szemmel néz minket, azt hiszi imád engem, szóval ezt a viselkedésén nem látni élőben.


Az az igazság, hogy neki már volt komoly kapcsolat az életében nagyon-nagyon sokáig, és akkor őt hagyták el.


Egy barátnőm mindig azt mondja, hogy szerinte fél közel engedni magához egy új szerelmet, azért ez a rés kettőnk között.

2013. ápr. 6. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
azért két év alatt eléggé sokat változnak az érzelmek, nem fog lángolni egész végig, talán meg kellene vele beszélni, tervez-e veled, vagy csak megvagytok. Az is lehet, fölöslegesen vekengsz és az is lehet, igazad van, de erre csak a párod tudja a választ. Némelyik pasiból harapófogóval kell kihúzni mindent, és nem azért, mert nem szeret, lehet, csak utál beszélni.
2013. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már túl vagyunk ilyen beszélgetésen, sajnos nem csak én vak lármázok. Írtam, hogy úgy volt többször is hogy szét megyünk, az is miatta volt, mert időnként rájött, hogy nem tudja hogyan tovább, nem tudja mit érez. Ezután amikor kibékültünk akkor sem úgy jött, hogy szerelmi vallomással, csak mintha semmi sem történt volna úgy csinál.
2013. ápr. 6. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

ha ez részéről csak tényleg egy kényelmes kapcsolat, akkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy akarod-e ezt?

Vagy esetleg viszonzott szerelmet mástól?

Mi több? A jó vagy a rossz? Megéri? Boldog vagy? Ha még 20 vagy és nem 40 körül, akkor ne kapaszkodj belé, de ez csak szigorúan magánvélemény.

2013. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna.

Én úgy gondolom,hogy biztosan szeret téged,csak a maga módján.Én 16 hónapja vagyok egy olyan kapcsoltban mint amit te írtál.Ő is mondta már nekem,hogy nemtudja mit érez.Azt is mondta,hogy nem szerelmes.Aztán másnap írta,hogy hülyeséget mondott,szeret engem,különben nem gondolna rám ennyit,és nem lenne velem,ha nem szeretne.Bár az én barátom is nagyon el van kényelmesedve..Múltkor hétvégén úgy volt hogy szombaton lemegyek hozzá,vasárnap hazajövök.(a hétvége előtt 3 hétig nem találkoztunk,dolgozni volt) és én kitaláltam hogy jöjjön haza velem vasárnap,és hétfőn menjen haza.El is jött velem de azt mondta neki eszébe sem jutott volna hogy átjöjjön.Kérdező,csak te látod rajta hogy szeret-e.Bizonyosodj meg róla.Ha valaha azt mondja,nem szeret már,hagyd el.

2013. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!