Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1,5 éve van pasim, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve van pasim, soha nem mehettem vele bulizni. Kiderült, hogy ezeken a bulikon csajokkal vannak, "pasi nyaralásokon" is ugyanezekkel a csajokkal nyaralnak, ahova nem mehetek. Azt mondta vagy megszokom vagy megszököm. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

#buli #Más csajok
2013. ápr. 6. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menekülj!!!!!!!!
2013. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
de abba h mentél bele, h külön menjen nyaralni? a buli ok, de a nyaralás?
2013. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szökj......

Gusztustalan dolog,hogy egyesek megkapnak minden csajt,és ennek ellenére így viselkednek(a csaj meg szereti őket továbbra is).Mások meg hiába akarnak bármit is,semmi....Érdekes ez,nem?

2013. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt mondta,akkor elhiheted,hogy már eléggé sokszor félre kú*hatott melletted.Meg,hogy jöhet már ehhez,hogy ilyet mond neked ennyi idő után? Hagyd faképnél,majd vissza sír téged,amikor megunja azokat a ri*iket.:)
2013. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nézz 1 korrekt,értelmes kedves pasit ehelyett a kitömött fa@z helyett
2013. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom, kezdjél pakolni és szakíts

a válaszolóknak igazuk van, hát már nem egyszer félre dugott, ja és a haverok is tudják ezt

ha így mondta megszokod v megszöksz, hát igazából nem jelentesz semmit neki N

2013. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És te nem tudod hogy mit csinálj??? Pedig egyszerű anyám, hagyd ott ezt a lúzert!

Miért hagyják egyes nők hogy a pasik lábtörlőnek használják őket?

2013. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kolosszus22 ***** válasza:

Most te tényleg mérlegelsz még? Alapvetően elég hímsoviniszta vagyok, de még én is azt mondom a pofátlanság teteje amit megcsinál veled az embered! Hagyd ott a francba!

26F

2013. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Zavard el a csajaihoz ,vakamelyik csak befogadja
2013. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudod????? Szomorú hogy ennyire rossz az önértékelésed.... Természetesen dobd ki, vagy ha tudsz igy élni szived joga.
2013. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!