Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel Decemberbe összemelegedtünk elég jól ( smároltunk, kézen fogva mentünk akkoriban ), egy suliba járunk a csaj 18 éves, végzős én ötödéves szóval egyszerre végzünk. Van barátja egy 15 éves kis gyerek, (a fent említett dolgok akkor történtek amikor vele volt már) elég jól mentek a dolgok februárig azóta szinte semmi, Márciusba találkoztam vele akkor megölelt. Két hete mondta nekem hogy dobja a barátját kézen fogva mentünk suliba is, másnap meg már én voltam a szemét amit természetesen nem tudni hogy miért. Kérdés ezen információk tudtában Ti mit tennétek?
2013. ápr. 6. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hagynám a fenébe a csajt. csak játszik veled is meg a barátjával is. ennél 100szor jobbat találhatnál. de ha esetleg mégis úgy alakulna, hogy összejönnétek, jusson eszedbe, hogy veled csalta meg az előző barátját. mi a garancia arra, hogy téged nem fog ugyanígy megcsalni? ;)
2013. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 éves fiú egy 18 éves lánynak???..érdekes...na mind1...

lényeg a lényeg ha a csaj eddig nem mondta el hogy mi baja akkor az egyik barátjától/barátnőétől kérdezd meg ők biztos tudnak segíteni

2013. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha a barátnőmről vagy is a volt barátnőmről lenne szó.

Ott is ugyanez volt, én már dolgoztam amikor megismerkedtünk, ő most végzős 19 éves. Ő itt lakik kollégiumba, nagyon ritkán jár haza, mivel én dolgoztam nem tudtunk mindig találkozni, de amikor pihenős vagy délutános voltam, mindig elvittem a suliba, mert a kollégium meg az iskola messze van egymástól, pontosabban a szomszéd városba vittem el, hogy ne kelljen a buszon nyomorognia.

itt is az volt mint nálad, mi jártunk, egy ideig, majd szakítottunk, valamiért, akkor ő összejött egy kollégiumi sráccal aki 2 évvel volt fiatalabb nála, majd ugyan az mint nálad, dobta a srácot, pár napig jó volt minden aztán meg jött semmiből az hogy engem elküldött a francba, csak azzal a különbséggel hogy a srácot is rámküldte hogy kopjak le róla. Én küzdöttem érte, de hiába, kollégiumba is elmentem, onnan kidobtak, így telefonon, facebookon, skypen próbáltam felvenni vele a kapcsolatot. A vége az lett hogy megírta nekem, meg a srác is hogy kopjak le.

Pár nappal később amikor itthon voltam pihenőn és az autót szereltem, eljött a csaj házhoz, és megmondta hogy a kollégiumban van pár srác haverja és rámküldi őket, ha nem hagyom őt békén, persze én csak röhögtem ezen, de mondtam neki hogy jólvan ha nem akar tőlem semmit, hát nem csak nem kéne hülyeségeket terjeszteni rólam, de persze ok nélkül rám küldött egy srácot amikor a munkába mentem, és finoman szólva, jól megtámadtak, persze ők jártak rosszabbul, és ennek az lett az eredménye hogy mehettem a rendőrségre kihallgatásra. És most folyik ellenem az eljárás hogy állítólag kiskorúakat bántalmaztam önvédelemből. Ez már ott sántit hogy a srác 19 éves volt aki rám támadott, és nem egy szemtanú volt, szóval ő már bukta a pert, csak az eljárás nem 2 napból áll sajnos. Nos én azért ezek után hagynám a csajt a helyedben.

2013. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"a fent említett dolgok akkor történtek amikor vele volt már"


Kéne a f*sznak egy ilyen félrelépős r*banc!

2013. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!