Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam meg lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg lány barátomat?

Figyelt kérdés

Másfél éve kezdtünk ismerkedni, barátságnak indult, aztán naponta találkoztunk, jártam hozzá, egyszer beszéltük hogy nem lenne rossz egy kapcsolat, de várjunk vele. Vártunk, és nem sült el jól, de újra jóban lettünk és azóta barátok vagyunk. Én viszont már nagyon oda vagyok érte, érzem hogy kell nekem. Most már nagyobb a baráti köre, más beszélgetni vele, de találkozni még most is akar sőt ő kéri. Mit tegyek, hogyan hódítsam meg "újra"? Segítsetek!

18f



2013. márc. 19. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hozd fel újra a témát
2013. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold, ha elsőre sem sült el jól akkor másodszorra se fog..maradjon meg a barátság..szerintem
2013. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem értem mért pontoztok le, csak egy vélemény volt:)
2013. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, nem tudom mit tegyek, talán ha valaki más lenne el tudnám felejteni, és nem rontanék el egy barátságot. Bár ez már nem az igazi.. Mindenesetre köszönöm:)
2013. márc. 19. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!