Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok elmenne egy egész hétvégére horgász túrára, hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

Egész héten csak este tudunk találkozni normálisan a munka miatt.Azok az órákat sajnos perceknek érzem..Ragaszkodóm túlságosan is hozzá.Elfogadtam a hobbiját a horgászatot.

Van mikor én is elmegyek,szóval nem irtózom tőle.

De ma elment pár haverjával egész hétvégére horgászni.

Vasárnap késő délután jön vissza.

Itta a hétvége és fogalmam sincs mihez kezdjek nélküle.

Már most hiányzik,de annyi vigasz ért,hogy látta rajtam,hogy nem örülök neki,és mondta,hogy ne haragudjak,legközelebb csak akkor megy ha én is..

Lehet kellemetlenebbül érezte magát mint én.

Együtt élünk ,még nem vagyunk házasok.

Valaki ilyenkor mit tesz?Tudom nem a világ vége de akkor is rossz a tudatra gondolni,hogy szürkeséggé vált a hétvégém.


2013. márc. 9. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Hát, szerintem te uralni akarod őt.

Együtt éltek és nem mehet el szerencsétlen nélküled egy hétvégére?

Ráadásul horgászni...

Én nem lakom együtt a párommal, de megmondtam neki, hogy mindig ha van lehetősége menjen, szórakozzon, én itt vagyok, megvárom.

Csak mert te unatkozol, ne akard őt birtokolni.

2013. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek kell valamennyi idő, amit nem a szerelmével tölt. A haverokkal is fel kell töltődni. Nekem semmi problémát nem szokott okozni, ha a férjem elmegy nélkülem. Igaz, nem esik meg túl sűrűn. Ilyenkor kihasználom az alkalmat, hogy csak magammal foglalkozzak. Szépítkezés, vásárlás, filmnézés. Ilyenkor én is feltöltődöm. Ha nekem van nélküle programom, ős sem "hisztizik". Hidd el, hogy hosszútávon mindenképpen ez a normális, hogy mindkettőtöknek legyen egymás nélkül is programja.

Ha csak amiatt vagy szomorú, hogy nincs veled, akkor csak kell találnod valami elfoglaltságot, amitől te is kikapcsolódsz és feltöltődsz. Keress valami hobbit magadnak, amit egyedül tudsz művelni vagy barátnőkkel.

Ha esetleg féltékenység is belejátszik - bár erről nem írtál - akkor ezt jobb, ha megbeszéled a pároddal.

Találd fel magad! Nem hiszem, hogy egy nő ne tudna eltölteni 1,5 napot egyedül :-)

Süss valami finomat, mire hazaér :-)

2013. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat akkor lehet egészséges rád nézve, ha a párod HELYET KAP az életedben, és nem köré szerveződik az életed. Érzed a különbséget, ugye?


Ha jól értem az írásodból, ez egyáltalán nem rendszeres, ennyi lazítás neki is kell, és NEKED IS. Nem az a gond, hogy ő elment, hanem hogy te így már nem tudsz mit kezdeni magaddal.


Nekem ugyan már gyerekeim is vannak, de még előttük is felüdülés volt, ha pár napra elutazott a párom, és nem azért, mert őt nem szeret(t)em, hanem mert mindig kell, hogy törődjünk magunkkal is. Ha lenne egy szabad hétvégém hirtelen, azt sem tudnám, mihez kezdjek először, biztos, hogy sportolnék, megnéznék pár sorozatrészt, rendeznék egy csajos estét vagy délutánt a barátnőimmel...


Szerintem találd fel magad, és ne vigasztaljon az, hogy ő rosszul érzi magát emiatt, nem szabad elvárni tőle, hogy kényelmetlenül érezze magát egy olyan szituban, ahol nyilvánvalóan semmi rosszat nem csinált. Oké, hogy te nem tudsz mit kezdeni magaddal, de az ő szórakozását ne rontsd el felesleges bűntudatkeltéssel.


Ha minden héten ez lenne, megértenélek, de a kérdésből átjön, hogy a párod ilyen téren teljesen korrekt, neked is annak kell lenned!

2013. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Találd fel magad keres valami programot magadnak, mert ha nem tereled el a gondolataidat a barátodról, akkor nagyon hosszúnak fog tűnni a hétvége.
2013. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel felnőtt ember vagyok, nem nyafognék, hanem elfogadám. Csak nem halsz bele másfél napba.
2013. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy kicsit kapcsolatfüggő?

Nem egészséges amit csinálsz. A párod nem került a mókuskerékbe? Neki is kell kikapcsolódás, saját terület.

Ne akaszkodj rá, mert azt kevesen tűrik.

2013. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz,hogy időellőt ne unjátok meg egymás ne menjen tönkre a kapcsolat, kell a szabadság. Minden kapcsolatnak jót tesz a néha, külön van a nő és a férfi. Gondolom tudod,hogy miért?
2013. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy egy párt alkottok,még nem kell "belefulladni" egymásba.Szeretitek egymást,de nem azonos a hobbitok,rendben van ez így.Kell egy kis külön töltött idő,az csak jobbat tesz a kapcsolatotoknak.Most te is élvezd az egyedüllétet,találkozz barátnőkkel,vagy csak egyszerűen lazíts.Holnap este pedig mindketten kipihentek lesztek,így jobban tudtok majd egymásra koncentrálni.
2013. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezted meg, hogy vele tarthatsz-e?
2013. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Végre elmennék a barátnőimmel egy jó nagyot bulizni :)
2013. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!