Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon az exe posztjait,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon az exe posztjait, képeit like-olja. Engem ez zavar. Szerintetek hülyeség emiatt vitatkozni?

Figyelt kérdés
idegesít, m elvileg nagyon jó a kapcsolatunk, az exe valószínűleg nem így látja, ha ő neki teszi az eszét facebook-on.
2013. ápr. 7. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Milyen exe? aknakereso.exe?
2013. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezen ne húzd fel magad. Főleg akkor ne, ha amúgy is mindent lájkol, ami csak elé kerül. Ha már "félreérthető" üzeneteket is küldözget neki, akkor gáz van.
2013. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Ki kéne fejleszteni a lesz@romafacebookot.exe indítófájlt kérdezőnek!
2013. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Ez csak a te kényszerképzeted. Attól mert valakinek tetszik egy irás/fotó és likeolja, még nem teszi senkinek a fejét.

Szerintem keress fel egy pszichiátert, de most holt komolyan, ha egy ilyen likeolás téged igy érint.

2013. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Kérd meg hogy törölje az ismerősei közül az exét azzal az indokkal hogy zavaró hatású a ti kapcsolatotokra .
2013. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg igenis jogos a kérdező félelme, ezt komolyan kell venni. Akinek tetszik a másik beszélnek, vagy akar tőle valamit az jellemzően végiglájkolja mindenét. Én is ebből vettem észre, hogy a párom megcsal.

Viszont nem mindenki annyira hülye, hogy nyilvánosan csinálja. Néha jobban kell félni attól amit nem látsz, mint ami a szemed előtt történik. Szerintem beszélj a pároddal. én azt is kérném, hogy szakitson meg az exévelm minden kapcsolatot. De erre csak akkor van esély ha 100%-os a kapcsolatotok. A múlt az múlt.

2013. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De az erre adott reakciójából észre fogod venni hányadán is álltok.
2013. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Lányok, én egyszerűen nem értelek benneteket. Nőként nem engedném meg, hogy bárki is a múltam szereplői bármelyikét is eltávolítsa. Mert a multam hozzám tartozik, ahogy az akkor szereplők is, nem tagadom meg ezeket a szereplőket, de helyén kezelem.Nőként. Ti megkövetelitek a pasitoktól, de a háttérben meg természetesnek veszitek, hogy ti kapcsolatban maradjatok a multatok szereplőivel. A pasitól meg azt követelitek meg, hogy csináljon úgy, mint egy multnélküli ember.


Mégis, mit képzeltek? De most komolyan.

2013. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsóval 100%-ig egyet értek.


Ez ilyen női b*ziság, hogy az exet utálni kell, meg lépten-nyomon kib*szni vele. Miért?

2013. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én meg Titeket nem értelek! :O Semmi női b*ziság nincs ebben de én igenis féltékeny vagyok rá. Meg a női barátaira is. Legszivesebben megkérném, hogy felejtse el őket örökre törölje ki facebookról mindenhonnan. Az ex számomra a legveszélyesebb rivális. Főleg miután tudom, hogy 4x kezdték újra és még az aktuális barátnője mellett is összejártak kefélni. Sajnos sok a szemét ribi köztük, aki nemhogy nem tiszteli, hanem egyenesen tönkre akarja tenni az új kapcsolatát. Ha az övé nem lehetett, akkor másé sem legyen. Meg amugy sose értettem miért kell valakinek az exével barátkoznia?? Annyi ember van még a világon! Én ezt nem engedem meg és kész.


Nyilván nem várom el, hogy törölje ki az emlékét mert azt nem lehet de ne legyen jelen a mostani életében egyáltalán. A múltja volt oké, de minek tartani a kapcsolatot?? Se lájk, se szülinapi sms se semmi!!

Ha én ki tudtam iktatni őket, akkor szerintem ő is meg tudná tenni. Én egyik exemmel sem vagyok beszélő viszonyban. Nem is lájkolgatok, nem hívom fel karácsonykor nem csinálok semmit. Ha összefutnánk a városban akkor biccentek és kész.

2013. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!