Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rebelgirlll kérdése:

Szerintetek kit válasszak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy jó nagy kalamajkába kerültem.Azért vetemedek arra a megoldásra hogy leírjam ezt mert az igazságot akarom hallani , az őszinte véleményeteket( amúgy se számolnék be a sok álszent barátnak ) . A nyáron összejöttem a legjobb barátommal , igazából nagyon megbántam.Cuki , helyes srác és nagyon imádom még most is . De nem vonzódok hozzá. Igazából csak azért kezdtem el vele járni mert nem akartam megbántani. Viszont az egyik este hibát követtem el.Megcsaltam a bátyával ( tessék most lehet mondani mekkora egy ribanc vagyok ) . Egy kicsit felöntöttünk a torokra és nem tehetek róla egyszerűen vonzott.Éreztem azt a bizsergést amit még senki másnál.Rajtakapott minket.Így hát sikeresen egybe uszítottam 2 testvért. Gratula magamnak ! :S És tudjátok mi fájt a legjobban ? Az hogy nem utáltak. Viszont én nem akartam tönkre vágni a kapcsolatukat így kiléptem az életükből. Fájt , iszonyatosan. Elvesztetem a legjobb barátomat és nem is tudtam akkoriba mit mondani rá..végül is ki volt ő nekem ? miért jelentet nekem ennyit ? Össze jöhettem volna vele , de nem akartam még több fájdalmat okozni az öcsének. A legnagyobb csapás az volt mikor kiderült hogy összejött egy másik csajjal. Tudom önző vagyok , de akkor rájöttem hogy szeretem.Úgy igazán..Borzalmasan rossz volt nézni hogy boldog egy másik lánnyal. Eltelt egy év kezdtem elfelejteni. A magam módján boldog voltam összejöttem egy másik sráccal . Közben ő szakított a csajjal. De miért is érdekel is engem , hiszen boldog vagyok nem ? Viszont tegnap teljesen össze zavarodtam. Szembe jött velem az utcán . Életnagyságban. Már 1 éve nem láttam , de teljesen felkavart. Tévedtem mikor azt hittem nem szeretem már. Elvesztem.Mikor bele néztem abba a gyönyörű kék szempárba...Ti mit csinálnátok ? Kit választanátok ? Maradjak a mostani barátommal ? Vagy válasszam Őt és törjem még jobban össze a legjobb barátom szívét , aki valószínűleg ugyanígy érez irántam mint én Ő iránt...

2013. márc. 18. 19:58
 1/3 anonim válasza:
Hallgas a szívedre :)
2013. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akkor összetörök 2 szívet...ugye mekkora hárpia vagyok ? :S
2013. márc. 18. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy hárpia. Egyébként én a 'legjobb barátodat' választanám. Ha a mostani párodat annyira szeretnéd, nem szerettél volna bele (újra) a lj. barátodba. Szerintem őt válaszd, de ezt tényleg CSAK te döntheted el. ;)
2013. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!