Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljam most ezt le?

Figyelt kérdés
Másfél éve volt egy félévig tartó párkapcsim.Amióta szakitottunk barátok vagyunk.De ma véletlen folytán megtudtam hogy anno megcsalt.Azt mondta csak neten,nem találkozott a csajjal de én ezt nem hiszem el.Anno én beszéltem azzal a csajjal mert este 10kor egy talin felhivta a csaj és én átvettem a telefont.Akkor még annak a csajnak állt feljebb,de nem tudtam hogy együtt vannak,ugy tudtam jó netes barátok.Biztos hogy találkozott vele.De én abban is kezdek kételkedni hogy csak ez az egy volt neki.Akkoriban ingyen telózhatott a meló helyéről,és engem 2x ha felhívott.Biztos a nőit hívogatta.Szerintetek!?Ti megszakitanátok ezek után a barátságot?Mit csinálnátok most a helyemben?! Hogy reagálnátok ezt le?!
2009. szept. 21. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
A kérdezőnek igaza van. Lehet kulturáltan is válaszolni. Miért fáj az egyeseknek, hogy sokan így rövidítenek? Nem pláza cicás az ha: kapcsi, tali, buli, csajszi... stb. Ebből is meglehet érteni mit is kérdez. Nagyon sokan alkalmazzák ezeket a formákat.
2009. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy már?
2009. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

esküszöm nem értem mi zzel a probléma .....

páran úg ykezelik a témát, mintha ez egyből a megcsalást jelentené

2009. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szija! Én is voltam hasonló helyzetben...mikor vége lett utána jöttem rá, meg persze mondták is páran h mellettem volt más is...meg kikaccsingatott jópárszor.szakítottam vele mert már elegem lett, barátok viszont nem igazán tudtunk maradni, viszont a közös társaság meg megvolt. Szóval elég sűrűn látom, beszélek vele egy két szót, de már a multat nem emlitem...haragszom rá, szarul is esik, h egy nálam sokkal fiatalabbal...:S de ez van, én meg nem veszekszem vele, nem kérem már így ennyi idő után számon
2009. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!