Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre észrevegyen valaki?

Figyelt kérdés

Olyan rossz látni, hogy rajtam kívül szinte mindenkinek van már barátja, főleg, hogy már tőlem is szokták kérdezgetni rokonok, ismerősök, hogy pasi van-e már. Sajnos csak az öregeknek jövök be, igényteleneknek, alkoholistáknak, csöveseknek vagy cigányoknak (10-től 80 éves korig). Hát ha nekem ilyeneket szánt a sors, akkor egyedül halok meg. Nem vágyom fullos pasira, annyira már nem is érdekel a külső de még így sincs senki a láthatáron. Nekem elég annyi, hogy ne legyen igénytelen és normális legyen. Nem is kérek sokat. Szerintem az lehet a gond, hogy kicsit kövérebb vagyok, nem annyira durván de amúgy kiderült, hogy nem is tehetek róla, számtalanszor próbáltam már tenni ellene de nem megy. A környéken mindenkinek csak a tökéletes lányok kellenek, de azt nem veszik figyelembe, hogy azok a tökéletes lányok belül rohadnak, a kapcsolatuk nem is tart max 5 hónapnál tovább, én tudnék szeretni valakit és hűséges típus vagyok. Kevés barátom van, de őket nagyon szeretem és bármi történik mindig ott vagyok ha kell, ha nem. Ezért nem is értem, hogy miért mindenki csak a külsőt nézi. Egyszer beszélgettem egy tök kedves pasival, azt hittem már lesz valami de tévedtem. Mit tegyek, hogy rám is felfigyeljen valaki?

16/L


2013. ápr. 7. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
pl: te is kezdeményezhetnél
2013. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nincs senki. Én meg nem merek, mert amennyi bunkó ember van nagyot égnék és a fél város rajtam röhögne mert itt mindenki ismer mindenkit, fél perc alatt elterjedne a hír. Csak még elvennének-hozzátennének egy kicsit.
2013. ápr. 7. 17:10
 3/10 panini ***** válasza:

Egy icipicit, szerintem el vagy szállva magadtól, és ezt nyilván a körülötted lévők is leveszik..

" ..a tökéletes lányok belül ROHADNAK" ??? Ez micsoda kicsiszív? Ne úgy próbálj kitűnni a többiek közül, hogy ócsárolod őket... rossz taktika. Keress magadnak valami elfoglaltságot, sportolj, táncolj, olvass vagy rajzolj, és majd ha már nem ezen görcsölsz, hidd el jönni fog. :)

2013. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
linkelj ide egy képet és kapni fogsz 50 ismerkedős privit :)
2013. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elszállva magamtól, hidd el ha ellenék nem tettem volna fel a kérdést. Nem fogok magyarázkodni, szerintem van aki érti, hogy mit akartam mondani azzal.
2013. ápr. 7. 17:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Kicsi, 16 vagy!

Nekem most, 24 évesen van az első komoly kapcsolatom, mert a srácok többsége csak meg akart dgni, azokat meg helyből elhajtottam a csába.

Normális fiút pedig eddig nem találtam, a mostani viszont egy kincs.

2013. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hidd el elég sokan tudnak rólad, csak talán épp a kulsod miatt nem mennek oda hozzád, ezért neke kell megmutatnod hogy milyen is vagy belulrol.

Kicsi szivem nem véletlenul Réka a neved?

2013. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hogyan mutassam meg, ha nem figyelnek rám?

Egyébként nem vagyok Réka.

2013. ápr. 7. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nehéz jó választ adni de leírom hogy mi lehet a probléma: 1.túl zárkózott vagy,2. önbizalomhiányos,3. a fentiekkel ellentétben lehet mégis túl nagyok az igényeid. Szóval ezek a tényezők nagy hátrányt jelenthetnek.
2013. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Szerintem az lehet a gond, hogy kicsit kövérebb vagyok"


Mennyi az annyi drága?

2013. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!