Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üzenet a barátom exétől, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üzenet a barátom exétől, aki azt állítja csak most lett igazán ex?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom elhinni amit írt, hogy 2 év alatt végig jelen volt 3. személyként.

Nem tudom elképzelni sem mikor találkozhattak, egyedül azt tudtam elképzelni, hogy ez a lány nem képes lekopni a barátomról.


Szerintetek mit tegyek? Szólak a barátomnak? Vagy a barátom háta mögött találkozzak ezzel a lánnyal? Ha igaz, akkor élőben meséljen el mindent? Aztán vagy lebukik, hogy hazudik vagy összeáll a kép?


Nem gondolom, hogy ezt tette volna velem a párom, de azért itt motoszkál bennem a dolog...


2013. ápr. 7. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Teljesen biztos hogy ő írt levelet, és nem a nevében tették? (a mai világban ki tudja ugye...)

2. Én nem szólnék, de kérdeznék pár dolgot a lányról és figyelném a reakcióit beszéd közben (túl kedvesen beszél-e róla, túl elutasítóan, a szemembe néz vagy zavartan babrál esetleg stb. és élőben kérdeznék term.)

3. Élőben felkeresném a csajt váratlanul. A meglepetésnek hatalmas ereje van, nem számít rá, így könnyebb leszűrni hogy őszinték-e a szavai, reakciói, avagy nem.

4. A beszélgetés után szembesíteném a pasimat és megkérném, mutassa meg a beszélgetéseiket - ha voltak, ha igaz, amit állítottak.

5. Ezek után döntenék a sorsa felől.

2013. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kedves első! Amikor én megismertem a páromat elvileg már a kanyarba sem volt ez a lány, szóval kicsit felháborított a válaszod. Mi az hogy ő volt előbb??? Akkor minden exnek elsőbbségi joga lenne, mert ő volt előbb?? Ez nem így működik!


Kedves második válaszadónak köszönöm a hasznos választ.

2013. ápr. 7. 17:50
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

"Amikor én megismertem a páromat elvileg már a kanyarba sem volt ez a lány"


Elvileg.

A fiú állítása szerint.

Eddig ennyit tudunk.


"Mi az hogy ő volt előbb??? Akkor minden exnek elsőbbségi joga lenne, mert ő volt előbb??"


Természetesen! Én így gondolom.

2013. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez a lány egyáltalán nem lett átverve, pontosan tisztában volt vele, hogy velem van kapcsolatban, én nem voltam azzal tisztában, hogy ő képben van. Ha ez igaz ő lett eltitkolva, ő vállalta a szerető szerepét, nehogy már még sajnáljam.
2013. ápr. 7. 17:55
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Az nem lehet, hogy csak szimplán szét akar titeket választani?

Mi van, ha a párod már rég nem is beszél vele és nem bírja elviselni a vereséget, ezért úgy döntött, hadd legyen neked is rossz... és csak hazudozik?

2013. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

"pontosan tisztában volt vele"


Honnan tudod?

Nekem az ellenkezője a világos.

2013. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod egy igazi bunkó. Ha a csaj szét akar titeket választani, miért csak most jelentkezett?

Ha a csaj nem tudna lekopni, a párod miért nem beszélt veled idáig erről? Miért nem keresett korábban?

2013. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Drága 70%-os, kicsit leállíthatnád magad, komolyan nem lehetsz több egy 15 évesnél.

Onnan tudom, hogy ebből a levélből kiderül, hogy ő szerető, nem engem tartottak annak. Úgyhogy te kérlek ne lovagolj tovább ezen a témán, menj máshova ilyen nagyon okos válaszokat adni...

2013. ápr. 7. 18:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a lánytól, hogy az utolsó 5 alkalommal mikor és hol voltak együtt. Aztán óvatosan kérdezz rá a barátodnál, hogy ő mit csinált ekkor. Vagy csak kérdezz rá.
2013. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
43 éves vagyok.
2013. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!