Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üzenet a barátom exétől, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üzenet a barátom exétől, aki azt állítja csak most lett igazán ex?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom elhinni amit írt, hogy 2 év alatt végig jelen volt 3. személyként.

Nem tudom elképzelni sem mikor találkozhattak, egyedül azt tudtam elképzelni, hogy ez a lány nem képes lekopni a barátomról.


Szerintetek mit tegyek? Szólak a barátomnak? Vagy a barátom háta mögött találkozzak ezzel a lánnyal? Ha igaz, akkor élőben meséljen el mindent? Aztán vagy lebukik, hogy hazudik vagy összeáll a kép?


Nem gondolom, hogy ezt tette volna velem a párom, de azért itt motoszkál bennem a dolog...


2013. ápr. 7. 17:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen én is találkozások időpontjára vagyok kíváncsi, mert tisztában vagyok vele kb. mikor mit csinálhatott a barátom.

Végülis ebből ki kell hogy derüljön igaz e, mert a lány valószínűleg nem tudhatja mi mikor voltunk együtt, milyen programok vannak, nem tudhatja a napi rutint. Szóval ha hazudik úgyis tudni fogom.

2013. ápr. 7. 18:16
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem pont hogy NEKI van több oka azt gondolni, hogy Te kavartál be, hiszen ők vannak régebben együtt. "


Most akkor aki meg az előtt a csaj előtt volt, annak még több joga van?


Hű! Egyszer nekem is mondott egy "barátnőm" egy ekkora nagy hüly...-et!


Ha valaki lezárt már egy kapcsolatot, akkor az előző az ugyanolyan emberré válik mint bármelyik idegen ember aki szembe jön vele az utcán!

Ha most az előzővel együtt voltak mondjuk 10 évig, én meg járok a párommal 2 hónapja, akkor SINCS az exnek bármi joga semmihez! Nem hogy többhöz, mert ők régebb óta ismerik egymást, meg ők több ideig voltak eddig együtt!!!


Kedves kérdező!

Ne hallgass ilyen hüly....-ekre!

Te jársz valakivel. Jelen esetben 2 éve.

Valószínűleg nagyon sokat vagy együtt a barátoddal, így esély nincs arra, hogy az ex-el élne, te meg alkalmi kapcsolat vagy, úgyhogy ezen ne parázz!


Ha bízol a párodban, akkor vele beszéld meg!

Lehet hogy a csaj féltékeny, és csak egymásnak akar ugrasztani titeket!


Ha most 1 hete járnátok akkor még lehetett volna olyan szitu, hogy nem zárta le igazán az előző kapcsolatot, vagy nem is gondolta komolyan a szakítást, de így?????

2013. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
"Üzenet a barátom exétől" Ha már ex akkor le kellett zárni azt a kapcsolatot. És mi az hogy nem zárta le? Ha én járok valakivel 2 éve, akkor az előző már nincs, hisz azért járok mással. Hogy most egy papíron nem lett az leírva hogy: "Lezártuk a kapcsolatunkat!" az biztos, de ha ezen múlna egy kapcsolat lezárása, akkor nagyon sokan egyszerre több emberrel járnának.
2013. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nem tenném ki magam ilyen beszélgetéseknek!

Semmit nem old meg es legkevésbé az igazsag derül ki.

Már maga a tény, hogy sor kerül ilyen beselgetésre, mindent elmond.

Itt csak az a lehetöseg van, hogy az ember a megérzésére hallgat es aszerint dönt, ne detektiveskedjen, mert igy még több vizet hajt a malmára annak, akit titokban tartanak, hiszen azt mutatja a beszélgetés, hogy ö fontos a ferfinek es be tud kavarni, ha akar...

2013. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
szerintem ez nem jogi hanem érzelmi dolog,ha az egyik lezárta mindegy mitcsinál a másik mert vége ha nem és úgy van másik csaja na akkor azt a palit nagyon gyorsan dobni kell. Egyébként szerintem talizz a csajjal semmi veszíteni valód nincs.
2013. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen, nem hittem el. Aztán mikor szakítottunk, akkor kezdett összeállni, mikor pedig új barátnője lett, miközben még mindig engem fűzött meg stb. akkor nagyon sok dolog megvilágosodott...

Hogy valahogy sose hagyott kettesben azzal a csajjal, hogy miket láttam mikor egyszer felmentem hozzá, meg sok mindent. Igaz, nem végig volt jelen harmadikként, hanem a kapcsolatunk elején még ő is megvolt neki és ő sem tudott rólam, csak egyszer egy hosszú kiruccanás végén szólt neki, hogy amúgy neki jön az új barátnője holnap és egy szót se szóljon. Egész addig meg az a csaj is azt hitte, hogy akkor ők együtt vannak stb.


De amúgy nekem is lennének sztorijaim az "új" barátnőjének, de hát ez már egy ötéves történet, én már nem kavarok be, akkor meg úgy voltam vele, hogy hiába mondom el neki, úgy se fogja elhinni, meg én leszek a szar alak, hogy keresztbe akarok tenni, mikor felvilágosítanám arról, hogy a hős szerelmes drágája milyen is, mert nekem is csak utólag állt össze nagyon sok minden és még én sajnáltam őt anno mikor szakítani akartam már vele.

2013. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!