Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehetnek komolyabb szándékai?

Figyelt kérdés

Ez a srác eléggé népszerű, odavannak érte a lányok, folyton keresik a társaságát, szóval emiatt vannak kételyeim, hogy mennyire él ezzel vissza. És ha már ennyi lehetősége lenne, akkor minek akarna csak egy lánnyal lenni. (De ne azt a bunkó típusú népszerű srácot képzeljétek el, ő a legokosabb/intelligensebb emberek egyike, akiket ismerek).

Egy szakra járunk, az órákon, zh-kon, mindenhol mellém ül, a folyosón is mindig valahogy pont mellém keveredik, pár hete minden nap ír nekem több sms-t is, meg több órán át írkál facebook-on is (mindig ő ír nekem, kivétel nélkül). Többször volt már, hogy azt mondta, hogy elkísér haza (ha éjszaka voltunk valahol együtt), mentek el mellettünk a buszok, de azt mondta, hogy inkább sétáljunk (így nagyjából 2 óra az út gyalog), aztán gyalog mentünk kézen fogva, sokszor megölelt közben, vagy adott egy puszit. meg vannak néha nagyon aranyos megjegyzései is, de látom rajta, hogy eléggé zavarban van, pedig szerintem rengeteg önbizalma van alapból.

Én nem olyan régen szakítottam, előtte is ilyen volt, már kb fél éve (akkoriban csókolóztunk is párszor, de aztán én összejöttem a barátommal.. nem volt egy hosszú kapcsolat :D). Azóta párszor megint csókolóztunk, ha valami táncolós helyre megyünk, vagy csak kiülünk beszélgetni valahova, egy percre se enged el, végig megölel, annyira aranyos! De valahogy félek, hogy ez csak valami taktika, mert úgy gondolja, hogy simán ilyen egyéjszakás dologba nem mennék bele, aztán majd így hátha összejön.

Túlságosan paranoiás vagyok? :D

Voltatok már ilyen helyzetben? Bármelyik oldalról? Akkor mi lett a dologból?

21L


2013. ápr. 8. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:
túl paranoiás vagy. 99,9% hogy többet akar 1 menetnél
2013. ápr. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!