Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem komolyodik a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem komolyodik a kapcsolatunk mert nem akar barátnőt?

Figyelt kérdés
Tudom róla hogy nem akart kapcsolatot, hallottam is meg ő is ezt mondta. De mégis folyton elhívogatott randizni, megcsókol, ölelget. Lefektetni sem akar még, csak kézenfogva sétálunk stb. de elég lassan halad a kapcsolatunk, ritkán találkozunk, néhány üzenet, de ennyi. Nem akar barátnőt, de közben meg mégis akar engem, vagy mi ez?
2013. ápr. 8. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő 25 én 23 vagyok.
2013. ápr. 8. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kihasznál téged.
2013. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod? :( Nem szexeltünk még.
2013. ápr. 8. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
És? Akkor mi van? De csókolóztatok, ölelget, stb. Aztán semmi. Tényleg tök korrekt. Kb. csak szórakozik veled, amikor olyanja támad, jó vagy kis csókolózásra, meg ilyesmi aztán ennyi. Kb ha nincs ló jó lesz a szamár is. De tök jó...
2013. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És már a csók is kihasználás? :O Mondjuk eddig csak egyszer csókolt meg, meg 2 szájrapuszi volt köszönésnél. De ez lényegtelen. Én nem akarom hogy kihasználjon...
2013. ápr. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!