Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs sikerélményem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs sikerélményem, amikor van barátnőm? Amikor egyedül vagyok minden összejön, minden sikerül (szerencsés vagyok), mikor van barátnőm, mintha minden szerencsémet elszívná. Éreztetek már így?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont fordítva szoktam érezni. De a sors fintora, hogy szökőévenként egyszer talán összejön egy kapcsolat.
2013. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zsuzsa férje, Lajos néhány napig kómában fekszik. Hűséges neje mellette virraszt. Egyik éjjel Lajos magához tér és int a feleségének, hogy hajoljon közelebb.

- Drága Zsuzsa, te mindig kitartóan mellettem voltál, akkor is, amikor kirúgtak az állásomból, amikor az üzletem csődbe ment, amikor meglőttek, amikor elvették a házunkat, amikor az egészségem kezdett odalenni. Te mindig velem voltál és mellettem álltál. Tudod, mit gondolok?

- Mit, kedvesem? - kérdi a hű nej.

- Azt gondolom, hogy k.rvára nem hozol szerencsét!

2013. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!