Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzékeny ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzékeny ennyire a csiklóm? Aki hasonló cipőben jár/t adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy tényleg nagyon érzékeny a csiklóm, ha a párom nyal, vagy izgatja a csiklómat újjal, nem mindig bírom elviselni, furcsa érzés nagyon. Illetve irritál. De néha viszont tudom élvezni. Nem tudom mi lehet a baj. Szerintetek?

20/L



2013. ápr. 9. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy finoman csinálja és csak nyelvvel
2013. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy kidörzsölte valami
2013. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen! Akármilyen finoman csinálom egy idő után nem jó neki. Elmenni sem tud így....
2013. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem mindig volt nekem ilyen (azt hiszem), pár hónapja talán... Nagyon zavaró! :(

Igen a párom tényleg van, amikor erősebben is nyal, de van, hogy gyengéden, viszont akkor is zavarónak találom. Még ha én nyúlok hozzá, sokszor akkor is úgy érzem, hogy érzékeny, és inkább nem próbálkozok vele!

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. ápr. 9. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyd "pihenni" kicsit, valószínű túl lett ingerelve és bedagadt..
2013. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak nem régen ilyen, akkor irány a nőgyógyász, könnyen lehet, hogy van ott valami gyulladás...
2013. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj nagyon magadra! Bármivel is találsz-e valami összefüggést? Állando szinten van, vagy hullámzo?
2013. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egyszer-kétszer ez, amikor túlzásba vittem a maszturbálást... Ne érj magadhoz, meg a párod se érjen hozzád 1-2 hétig, utána nekem helyre állt.


Ha utána sem, akkor passz, lehet meg kéne nézetni dokival is.

2013. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pár hete voltam nőgyógyásznál (alhasi fájdalom miatt), már akkor is érzékeny volt, a doki nem talált semmit. Erotikus munkám van, itt sem nagyon hagyom, hogy hozzá nyúljanak. Lehet tényleg ki van dörzsölve. :(
2013. ápr. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!