Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfogadható, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható, hogy gátlástalanul kutakodjon valaki a partnere holmijai között?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve hallom több ismerőstől, hogy a barátjuk/barátnőjük/házastárs lecsekkolja az e-mailjeiket, sms-eket, híváslista stb...Ahelyett, hogy nagyon elszégyellné magát, aki a turkálásra vetemedik, a beszerzett infók alapján még tesztkérdéseknek veti alá az illetőt, ergo pofátlanság négyzetre emelve.

Komolyan kész vagyok, hát nooooooormális?

Nincs olyan szabály, hogy táska, telefon, laptop/PC: tabu? Ennyire gáz a helyzet, hogy bele kell túrni könyékig a másikba? Már elnézést a vizuális típustól...

Szerintem ez 2 lábbal tiprása a bizalomnak.


Mindenki nyugodjon meg, szóval szerintetek ez milyen cselekedet?



2013. ápr. 9. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Ha gyanúsnak találom akkor simán. Nem tabu. Lesz*rom hogy mit gondol róla. Nem kéne félremenni és akkor nem kerülne ilyen helyzetbe. 24/F
2013. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24/L bocs
2013. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 sex machine válasza:
100%
Vélhetően a nők egy része ilyen gyökér. És a féltékeny beteg pasik nyilván ugyanezt teszik
2013. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem normális a hozzáállásuk. Ha én valakivel együtt vagyok nincsenek titkaim a másik előtt. Simán megmutatom a telefonomat. (anélkül, hogy előző nap kitörölném)

Ha már rejtegetni kell valamit az régen rossz..


Azonnal kidobtam a pasimat amikor nem engedett a gépe közelébe. Mint kiderült okkal. Megcsalt. Úgyhogy innentől rohadtul én is rohadt keményen lecsekkolok mindent. Ha nem engedi akkor a távollétében de engem többet nem b*sz át senki.


Pofátlanság? Jah kérem...

Az nem pofátlanság, hogy a nőd háta mögött ismerkedsz??

2013. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

Ott kezdődik a dolog, hogy vagyok annyira fair és nem kacsingatok félre így nem talál a Drága semmit és majd megnyugszik.

Ha félrejárok akkor meg tűrök és nem nekem áll feljebb. Nem kell okot adni és nem kerülsz ilyen helyzetbe. Ez egy házasságban azt hiszem nem kéne tabu legyen. Ha én valakivel összekötöttem az életem az azt jelenti, hogy mindent megosztok vele és cserébe csak van annyi jogom, hogy odaüljek a gépéhez.

2013. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek titkok, de magánélet még van.. lehet h nem kell tudnom arról, h a legjobb haverja arról panaszkodott neki, h kicsi a farka.. érted
2013. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg aki egy kicsit is okos, mindjárt törli:D nem ezen múlik.. aki meg akar csalni, az meg is fog.. olyat kell keresni, aki ezt nem fogja megtenni, és kész..
2013. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Asszem most viszont tényleg elgondolkodtam, hogy megérett-e a világ a pusztulásra...

Ha valakivel nem sikerül olyan kapcsolatot kialakítanom, hogy alap bizalmi feltételek legyenek meg, és csak folyamatos kontrollal tudom magam megnyugtatni, akkor szép kifejezéssel:ez a ló megdöglött, rondával:b...szhatjuk.

Miért kéne titkoknak lenni ahhoz, hogy természetesen ne nézzünk át mindent? Vagy el vagyok tévedve, és minden este virítsuk a telefont, és ha negatív, akkor van puszi meg vacsi?

2013. ápr. 9. 16:28
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is csak az akad fenn ilyenen akinek van takargatni valója. De az is igaz, hogy csak azt csekkolják aki erre okot ad. Ha a párom látványosan dugdosná a mobilját meg tele lenne passwordal a gépe, rendszeresen törölné az üzeneteket ill. előzményeit, akkor én is elgondolkoznék azon, hogy vajon mi ennek az oka? De leszarja ha éppen a gépéhez ülök, szóval nem kutakodom mert nincs rá okom. Egy nyitott könyv az életünk egymás felé. De ez így van jól...
2013. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
mindig az asztalon hagyja a telóját, meg én is, de eszünk ágában nem lenne átnézni egymásét..
2013. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!