Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfogadható, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható, hogy gátlástalanul kutakodjon valaki a partnere holmijai között?

Figyelt kérdés

Megdöbbenve hallom több ismerőstől, hogy a barátjuk/barátnőjük/házastárs lecsekkolja az e-mailjeiket, sms-eket, híváslista stb...Ahelyett, hogy nagyon elszégyellné magát, aki a turkálásra vetemedik, a beszerzett infók alapján még tesztkérdéseknek veti alá az illetőt, ergo pofátlanság négyzetre emelve.

Komolyan kész vagyok, hát nooooooormális?

Nincs olyan szabály, hogy táska, telefon, laptop/PC: tabu? Ennyire gáz a helyzet, hogy bele kell túrni könyékig a másikba? Már elnézést a vizuális típustól...

Szerintem ez 2 lábbal tiprása a bizalomnak.


Mindenki nyugodjon meg, szóval szerintetek ez milyen cselekedet?



2013. ápr. 9. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Lett volna nem egy alkalmam megnézni a telefonját, számítógépét is, de minek? Mindkettőnknek van magánélete, amit kölcsönösen tiszteletben tartunk. Megbízom benne, nincs szükségem arra, hogy folyamatosan ellenőrizgessem, meg átnézzem a cuccait. Szerintem ez a magánélet egyik súlyos megsértése; lehet, hogy egy pár vagyunk, de két külön ember is, akiknek megvannak a maguk dolgai.
2013. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
Ha szerinted megérett a világ a pusztulásra, akkor magaddal kezdd mert semmivel sem rosszabb mások hozzáállása a Tiednél :)
2013. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ad rá okot a partnerem egyáltalán nem érdekel a mobilja, gépe, táskája. ez annyira szánalmas. és ha okot adna rá sem azzal kezdeném hogy kutakodnék a személyes dolgai között. én se szeretem ha ezt teszik velem. nem azért mert titkolnivalóm van, hanem mert baromi nagy pofátlanság. és a bizalom helyett inkább kutakodni az milyen már...
2013. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nekem mindenem le van jelszavazva. Még az önéletrajzos mappáim is...Talán ott dugdosom a "k*váim"?
2013. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

Semmi bajom ezzel. Meg lehet érteni mindenkit. Azt hiszem jobb ha szépen csendben csinálja mintha nekem esik és meggyanúsít és veszekedünk. Ettől persze még ugyanúgy szeretem, de leülünk és megbeszéljük hogyan lehetne ezen javítani.

Nem köpködök azokra akik nyomoznak, mert biztosan megvan rá az okuk. Ok nélkül nem pazarolja az ember az energiáit ilyesmire.

2013. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálnék ilyet, és nem is tűrném el, pedig semmi rejtegetnivalóm sincs. De ha nincs bizalom, mehet a lecsóba az egész kapcsolat...

18L

2013. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mindenki hozzászólását a témához, és elnézést kérek azoktól akiket esetleg megbántottam a (feltehetően) erősebb fogalmazású kérdés feltevésemmel, vagy kommentemmel.

Összegezve eddig, én azokkal a hozzászólókkal értek egyet (6,10,11,13,14,16), akik szerint a kutakodás a partner személyes dolgaiba való indokolatlan beavatkozás, sértésnek venném, és soha nem tenném meg a másikkal.


Blogon tette közzé egy férfi a saját sztoriját:

A felesége féltékeny volt rá nagyon, és folyamatosan elszámoltatta. A férfinek nem volt házon kívüli kapcsolata, de kezdett agyára menni a kontroll, és vett titokban egy mobilt, amit kizárólag a melóhelyén tartott. Szintén melóhelyén regisztrált egy társkeresőre, váltott műszakban volt, olyan helyen, hogy meg tudta oldani, hogy éjszakákat az újonnan megismert nőkkel bonyolítson. Mivel a nőkkel előzetesen hosszan telefonálgatott, sms-ezett, szóval nem sajnálta az időt a puhításra, trükközött, hogy szép, lassan ismerkedett, nem gyanakodtak arra, hogy a férfi nős, és majd egy-két alkalom után felszívódik. A feleség így nem tudott meg semmit, az otthoni telefont a férfi mindig olyan helyen hagyta, hogy abban nyugodtan lehetett nézelődni.


Nem értek egyet a férfivel, de nem tudom mennyire lehet elégedett a felesége, hogy rendes férje van, lám semmi nyom nem utal arra, hogy már rég megcsalja.

Azaz a kutakodással semmit nem lehet elérni, aki félre akar lépni, megteszi, bármi eszközzel.

2013. ápr. 10. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!