Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy észre vegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasmen kérdése:

Mit tegyek hogy észre vegyen a párom és ne egy játék legyen a fontosabb?

Figyelt kérdés

A párom minden idejét a laptopja előtt tölti, ilyen internetes játékkal van elfoglalva egész nap. Ha elmegyek hozzá (megjegyzem egy hétig nem látott) az az első hogy leül a gép elé és játszik, nem az hogy hiányoztam vagy átölelne megcsókolna...szinte minden nap ideges vagyok. A szemei is tiszta vörösek szoktak lenni, volt mikor 3 napig meg nem állt a játékkal és egész nap hozzám se szólt. Játszon, csak velem foglalkozzon többet ne az idióta játékkal. Sokáig szedtem xanaxot is, de az is csak ártott, már a tanulás se megy annyira mint rég. Nem érdekli hogy nekem ez mennyire rosszul esik, ha szóba hozom hogy meg akarom vele ezt beszélni ideges lesz, nem akar velem beszélni vagy látni se.

Én egy csinos 20 éves modell lány vagyok, tényleg szép alakom van meg minden, de rám se néz. Szépségversenyeket is szoktam nyerni, stb. Büszke rám, de ez hogy egy játék miatt nem jön el meglátogatni ez nekem sok.

Nem érdekli mit gondolok, csak a játék.

Nem bírom elvinni szakemberhez se. Én csak segíteni akarok neki mert nem akarom elveszíteni. Mondtam neki ha nem változik meg leshet engem, de azt feleli mindig hogy akkor menjek el. Régen nem volt ilyen. Én vele akarom leélni az életem, azt remélem valahogy meg tudom őt menteni.



2013. ápr. 9. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Hol a tartásod, a büszkeséged ? Miért vagy még mindig vele ? Ráadásul úgy, hogy még el is küld ???


Senkit nem lehet megmenteni önmagától. Keress olyat, aki értékelni tudja, ha Veled lehet.

2013. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akiket nem lehet megmenteni...

Mert ok maguk nem akarjak, hogy "megmentsd".

Gondolom elmondtad a baratodnak, h ez es ez a bajod. Mi volt a valasz? Semmi. Hagyjad!

2013. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod őt megmenteni. És azt nem is lehet, aki nem akarja.
2013. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem világos, hogy mitöl a párod?
2013. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 intrepid ***** válasza:
52%
Engemet meg tudsz menteni...Csak kérned kell.
2013. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyik válaszolónak. Mitől is a Párod ? Mitől jó vele ? Mitől érzed vele magad boldognak ? Figyel Rád ? Tisztel ? Észreveszi, hogy létezel ?
2013. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet.

A problémával nem vagy egyedül.Ide menekülnek a férfiak a felelősség és a felnőtt élet elől.


Ha valakinek van ötlete,ossza meg velünk.

A szakítás nem jó megoldás csak egyszerű.

2013. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"A szakítás nem jó megoldás csak egyszerű"


Inkább ésszerű megoldás. Értékelem a küzdési hajlamotokat, de megmenteni csak azt lehet, aki hagyja magát.

Akinek az életet egy virtuális világ jelenti, és ő ebben boldog, hogy nem veszi mellette szenved a kedvese, azzal nem lehet mit kezdeni.


Inkább sorvadsz el? Nagyon áldozatkész vagy, csak ez a mártíromság teljesen hiába való. A barátod nem váltod meg vele, és magad is a nyomorba taszítod.

2013. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
aki így válaszol, mit akarsz még, most komolyan 20 éves vagy, hát aki így elengedj menjél, az már régen nem szerelmes és nem is szeret, ettől jobb a szakítás, nem fog megváltozni, ez csak tanács, N
2013. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudod megmenteni, ha ő nem hagyja magát. Szerintem is itt az idő lépni. Te nem ezt az embert szereted, hanem azt aki ő volt, de ha ő nem látja be a hibát, akkor nem fogod visszakapni. Vess véget ennek, sírd ki magad, aztán pedig ki fog nyílni előtted a világ. Szép vagy, tanulsz, kitartasz a szeretteid mellett, kinek ne kéne egy ilyen csaj? Erre a srácra épp eleget áldoztál, ne hagyd, hogy lehúzzon magával (xanax, romló tanulmány)
2013. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!