Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy észre vegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasmen kérdése:

Mit tegyek hogy észre vegyen a párom és ne egy játék legyen a fontosabb?

Figyelt kérdés

A párom minden idejét a laptopja előtt tölti, ilyen internetes játékkal van elfoglalva egész nap. Ha elmegyek hozzá (megjegyzem egy hétig nem látott) az az első hogy leül a gép elé és játszik, nem az hogy hiányoztam vagy átölelne megcsókolna...szinte minden nap ideges vagyok. A szemei is tiszta vörösek szoktak lenni, volt mikor 3 napig meg nem állt a játékkal és egész nap hozzám se szólt. Játszon, csak velem foglalkozzon többet ne az idióta játékkal. Sokáig szedtem xanaxot is, de az is csak ártott, már a tanulás se megy annyira mint rég. Nem érdekli hogy nekem ez mennyire rosszul esik, ha szóba hozom hogy meg akarom vele ezt beszélni ideges lesz, nem akar velem beszélni vagy látni se.

Én egy csinos 20 éves modell lány vagyok, tényleg szép alakom van meg minden, de rám se néz. Szépségversenyeket is szoktam nyerni, stb. Büszke rám, de ez hogy egy játék miatt nem jön el meglátogatni ez nekem sok.

Nem érdekli mit gondolok, csak a játék.

Nem bírom elvinni szakemberhez se. Én csak segíteni akarok neki mert nem akarom elveszíteni. Mondtam neki ha nem változik meg leshet engem, de azt feleli mindig hogy akkor menjek el. Régen nem volt ilyen. Én vele akarom leélni az életem, azt remélem valahogy meg tudom őt menteni.



2013. ápr. 9. 16:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mihamarabb keress valaki olyat aki megbecsül és semmi más nem fontosabb neki, mint Te ;) Hatalmas bunkóságnak tartom ezt tőle...
2013. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, nekem is ez a véleményem de én nem tudnék nélküle élni. És igen, azt szeretem aki régen volt, ezért nem bírnám elengedni. Abban a tudatban élek hogy lesz még olyan jó mint régen, hogy lehetek ugyan olyan boldog. Valahogy ezt érzem. Nagyon szeretem őt.
2013. ápr. 11. 00:04
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha esélyt akarsz adni, hogy visszataláljon Hozzád, akkor tudnod kell elengedni.

Nyilvánvalóan látja, hogy nagyon szereted és bármit megtehet Veled, még azt is, hogy elküld, mert nem mész....


Ha ezt megengeded, hosszabb távon ez lesz csak az igazi szenvedés, leviszi az önbecsülésed, a nullára redukálja az önbizalmad és évekbe telhet, mire újra felépíted. Gondolkodj el kérlek....

2013. ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az en exem hasonlo, nem pont ilyen, alomvilagban el most. Elkoltoztem tole 3 ev utan...

De tudod ki hianyzik? Az, aki volt, akinek megismertem. De az a ferfi mar nincs szerintem. O kozelebb van a 40-hez.

Menjen, hagy csinalja, de engem ne tegyen tonkre!

2013. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de annyira naiv vagyok! Bele halnék ha nem lehetnék vele, nem vagyok erős hogy elhagyjam, vagy hogy én is úgy viselkedjek vele mint ő velem.
2013. ápr. 11. 20:43
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elhagyni, akkor nyilván az a sors-feladatod, hogy megéld ezt a fájdalmat. Ha majd kinyílik a szemed - mert ki fog -, akkor fog igazán fájni a saját értelmetlen viselkedésed. Most azonban tehetetlen vagy ez ellen, még Beléd kell hogy rúgjon párszor ahhoz, hogy felébredj.


Ezeket nem bántásból írtam.

2013. ápr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy egy probat meger!

Ket verzio van. Vagy eszbekap, ha lelepsz es elkezd teperni utanad. Akkor bizonyithat.

Vagy pedig egyaltalan nem hatja meg, es igy csak te tartod eletben ezt a kapcsolatot. Erre pedig kesobb ra fogsz pacsalni, mert ha nem szeret es rajon, h barmit megtehet veled, akkor meg is fog, hidd el!

Legy eros! Magadert!

2013. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát már ideje lenne észhez térnem, mert tudom hogy helyes döntés lenne amiket tanácsoltok de ha egyszer szeretem...én nem bírok erős lenni pedig tényleg az kéne hogy egyszer jól megmondom neki a magamét és elmenni, aztán majd rá jönne és jönne utánam, de ehhez gyenge vagyok. Amíg szerelmes vagyok belé addig biztos nem fog menni.
2013. ápr. 13. 20:14
 19/19 A kérdező kommentje:
És igen, visszatérve a korábbihoz, hogy nekem is az hiányzik akit megismertem, akibe beleszerettem! Ezért nem vagyok képes elhagyni mert hiszem hogy még lehet olyan mint rég.
2013. ápr. 13. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!