Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy cigánnyal? (jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy cigánnyal? (jó és rossz véleményeket egyaránt várok) és indokot is kérek

Figyelt kérdés
szomszéd srác, egy hetesek vagyunk, én16 ő 15
2009. szept. 22. 15:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
76%
Soha. Utálom őket.
2009. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
62%

de azért naiv...egyhetesek...remélem apukád észheztérit,és az egy honappalmár nem dicsekedsz

(tinikoromban anyám lelkére kötöttem,ha ilyen eszembe jutna hogy nem normális magyar pasival,akkor kössöm ki,és ne engedjen ki a házból mig megnem jött a jobbik eszem)

2009. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
53%

15:48-asnak: Gratulálok! Őszintén. Csak így lehet, csak így érdemes.


Az én válaszom az, hogy sz@rok magas ívben az előítéltekre. Azokra is, melyeknek megvan az alapjuk. Legtöbbször megvan, hiszen azért alakulnak ki. Csakhogy éppen azért elő-ítéletek, mert előre fogalmazzák meg őket. Vagyis aki ezt teszi, az úgy ítélkezik, hogy a "cselekmény" még nem következett be. Ezért elítéli azokat az embereket is, akiknél be sem fog következni, azon az alapon, hogy másoknál ez már bekövetkezett, és azok a mások valamiben nagyon is hasonlítanak erre az emberre, akiről most ítéletet alkot. (Nem csak etnikai alapon lehet, BÁRMILYEN alapon lehet.)


Szóval én az adott embert próbálnám minél jobban megismerni. Azt tudom, hogy onnan kezdve én magam is előítéletek céltáblája lennék, mert "milyen ember, aki összeáll egy cigánnyal"??? És ez bizony erősen árthat egy kapcsolatnak. Csakhogy én elég erősnek tartom magam. Azt meg talán már mondtam is, mennyire érdekelnek az ilyen vélemények és gazdáik. :D :D :D

2009. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
57%

16:12

akkor sok sikert hogy legyen gustusod megismerni mielőtt előitéleted (vagy inkább élettapasztalatod) legyen

2009. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
79%

Igen,ha normális,dolgos művelt stb.Persze nagyon megnézném a családját is.

Akik azt mondják,hogy nem és indokoltak is,az abszolút rá lehet húzni magyar emberre is.Hány magyar ember él mocsokban,igénytelen,veri a feleségét stb.?

Fentartásokkal lehet lenni,de ítélkezni nem!

Láttam az előző kérdésedet is,Ő nem teljesen cigány,"félvér" így azért más normák vannak náluk,mint ahol tegyük fel mind a két szülő az.

Amúgy meg cigány és cigány között is oltári különbségek vannak.Gondolom nem kell bemutatnom a román cigány(mocskos,büdös,kéregető)és pl.az igazi zenész cigány(pénzkereső,tiszta stb.)közötti különbséget.

2009. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
70%
Nem. De ugyanígy semmilyen más etnikumúval se!!!Más kultúra, más élet, más nevelés!!! Meg nekem a magyarok jönnek be, persze azok közül se mindenki mert itt is vannak kivételek:D
2009. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
66%
SOHA
2009. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
66%
Soha nem járnék,még ha tetszene se.
2009. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
53%
ha rendes, normális, a családi háttere is kielégítő, úgy élnek mint bármelyik másik nem cigány ember, akkor járnék igen.
2009. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Hát lehet mire rá jössz,hogy nem kellett volna belemenned ebbe ,utána késő lesz. Majd rádmennek 5en ,meg a későbbi barátaidat levadásszák. Tuti nem állnék össze olyan csajjal sem ,akinek volt már cigány faszija.
2009. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!