Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat, véleményeket kérek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, véleményeket kérek?

Figyelt kérdés

Én egy vidéki fiú vagyok 15 éves. Ő egy lány 14 éves. Pesten lakik, még sosem találkoztunk, képeket küldtünk, webkameráztunk és telefonon is beszéltünk sokat. Ő előbb belém esett, majd nekem is sikerült. Pár napig jártunk, ami egész jó volt, sokkal többet beszéltünk telefonon és stb. Erre az utolsó napon találkozott egy fiúval. És azt mondta, hogy nem volt semmi találkoztak, nem tetszik neki a fiú. Egy órával később kijelentette, hogy nem lesz köztünk semmi. És a fiú - akivel egyszer beszélt élőben, msnen többször is, és a szomszéd kerületben lakik - már a párja facebookon. Msn-re nincs ki írva a fiú neve, de nem értem miért hazudott, hogy nem tetszik neki a fiú meg nem volt semmi? Közben lehet hogy hazudott és csókolóztak, kézen fogva járkáltak az utcákon, stb... Pedig én szeretem őt és tegnap azt mondta ő is engem. De én ezt már nem értem. Tiszta depresszió vagyok, hisz ez az első távkapcsolatom volt. Élő szakítások után még sosem volt ilyen dolog. Csalódott és féltékeny vagyok egyszerre. És jelenpillanatban még elutazni sem tudok hozzá.

vélemények?


2010. dec. 14. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már?
2010. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lány nagyon nem vesz komoly an téged. Én is a barátommal már több,mint 1 éve távkapcsolatban élek, de ilyet sosem tudnék vele csinálni. Ráadásul még a szülei sem csipáznak, pedig még nem is találkoztam velük...mondhatom nagyon szép kilátások:P de egy távkapcsolat azon áll, vagy bukik, hogy mennyire erős a szerelmetek, mennyire bíztok meg egymásban. Ebben az esetben szerintem teljesen jogos a féltékenységed. Én a helyedben hagynám a francba a csajt. Ne hagyd, hogy játsszon veled. Legyen benned büszkeség;)hajrá!
2010. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
működő távkapcsolatot még nem láttam. főleg nem ebben az életkorban. mondjuk nem vagyok ötven, éppcsak húsz, de szerintem keress egy közelebbi csajt. és ne a gépen ismerkedj. szerintem.
2010. dec. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még nem találkoztunk
2010. dec. 15. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáltam többször is, és a lányok miatt lett vége...szóval szerintem nem nagyon fog működni:S
2010. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy még nem találkoztatok. Látnia kell egészben, hogy el tudja dönteni mit akar tőled.
2010. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!