Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keveset tudok együtt leni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset tudok együtt leni a pasimmal, nem fogja ez miat megunni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
arról van szó, hogy járok egy sráccal, aki aztmondja, hogy ő komolyan gondolja a kapcsolatunkat.A baj az, hogy mivel a szüleim hétköznap nem engednek el sehova, max este egy órára, ezért nincs sok időnk eggymásra, mert ő meg hétvégén nem nagyon ér rá. Igaz még nem vagyunk régota együtt, de a lényeg, hogy félek, hogy a srácnak ez kevés lesz. Szerintetek ha tényleg komolyan gondolja, akor nem fog beleunni abba, hogy nem tudunk sokat együttleni? Lécci inkább fiúk válaszoljanak, és írják le, hogy volt e már ilyen vagyhogy hány évesek
2009. szept. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ne azon gondolkodj hogy meg fogja e unni, hanem beszéld meg a szüleiddel hogy engedjenek ki, ne rontsák el a kapcsolatod. Ha csak 2 órát taliztok hétköznap néha az is valami.
2009. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekünk volt már több olyan időszakunk,amikor csak heti 1 tali,mert tanulás,melo,vagy távolság...kibirható

msn,telo,egyebek vannak...

22/L 24/F

2009. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kibírható, de az is biztos hogy egy idő után már nagyon idegesítő lesz a fiú részéről, hogy alig vagytok együtt.

Próbálj beszélni szüleidel. És a fiúval is ezt a problémát. Ne essetek az én hibámba, hogy keveset voltunk együtt.....

2009. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm, aki hetente egyszer ért rá velem találkozni... Én külön meg is őrültem tőle, annyira vártam azt a napot! Nem hagytam volna el abban az időben...


Az számít, hogy mennyire tart értékesnek, és mennyire tisztel. Ha ezekkel nincs baj, akkor a testiséget könnyen tudjátok még úgyis kezelni, ha nem sokszor tudtok együtt lenni.

2009. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. A szüleimmel beszéljek témát illetően, már az is nagy szám tőlük, hogy néha kiengednek hétköznap! Szóval velük hiába beszélek, mert nem ez az első alkalom. Eddig is hiába könyörögtem nekik. De azért köszi mégegyszer, továbra is várom a válaszokat
2009. szept. 23. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!