Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 fiú közül kit választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiú közül kit választanátok? Nem "kamaszok", mindketten jócskán túl a harmincon.

Figyelt kérdés

Van a volt barátom, akibe szerelmes voltam, még most sem hagy hidegen. Szakítottunk, mert nagyon sok "pofont" kaptam tőle. Beleadtam apait- anyait a kapcsolatunkba, mégsem ment, leginkább miatta, neki minden rossz volt. Nyár elején történt a szakítás, másfél évig voltunk együtt.

Időközben megismerkedtem valakivel, akivel ugyan nem járunk, de találkozgatunk, jól érezzük magunkat együtt. Neki fontos vagyok azt hiszem, szinte a tenyerén hordoz, udvarol nekem, olyanokat tesz értem, amit az exem nem tett az elején sem. De nem vagyok szerelmes belé.

Most újra feltűnt az ex, azzal nyaggat, hogy megváltozott és csak engem szeret, vissza akar kapni.

Kicsit haragszom rá, mert végigszenvedtem a szakításunk után kb 2 hónapot (én hagytam el, de a helyzet kilátástalansága miatt), erre most felbukkan és felkavar :-(

Ti kit választanátok? komoylan érdekel a véleményetek. Kicsit bennem van, hogy talán az ex most csak azért hajtja ezt a nagy változás dolgot, hogy visszakapjon.(többek közt szenvedélybeteg volt és ennek minden velejárója :S),

Minden választ köszi

28/l.


2009. szept. 22. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hajjaj... nehéz kérdés. de sztem az exedre a köv. igaz: ha egyszer megteszi, úgyanúgy megcsinálja később is! hagyd ott, ne higgy neki! ha meg ennyit szenvedtél, gondolj a következőre, az milyen lesz, ha visszamész hozzá...
2009. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkozgass a 2-es számúval, az exedet meg hagyd szerintem. Ha 2 hónapot végigszenvedtél miatta, ne kockáztass, hogy ez még egyszer megtörténhessen. A másikkal hátha alakulnak a dolgok... esetleg egy harmadikkal majd?! :)
2009. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy 28 éves nőtől több bölcsességet várnék:)


-nos az exed egy rossz fiú, akiből nem lesz soha más ember--tuti dobnám a búsba örökre--ez egyértelmű, nem? A férfiak nem változnak, engem ilyennel senki nem tudott beetetni.

-a rendes fiú, aki oda van érted, bezzeg nem kell. Belé kellene szeretned. De ezt nem lehet irányítani, sajnos.


Egyiket se válaszd. Szerelem nélkül csak átvágnád szegény udvarlód. A hazug exet is hagyd.

Keress más férfit.

2009. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... nehéz, ellenállni az exnek, de azt hiszem ez lesz a jó döntés.
2009. szept. 23. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket sem. mérd fel a helyzetet: az exed egy megbízhatatlan alak, hülyére vett többször is. a jelenlegibe meg nem vagy szerelmes. én biztos nem tudnék olyannal lefeküdni, aki iránt nem érzek szenvedélyt... szerintem egy darabig maradj egyedül, hagyj magadnak időt teljesen kiheverni az exet, jobban jársz.
2009. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerelem még kialakulhat, nem is veszed észre és fülig beleszerethetsz! Szerintem az exednek meg jobb lenne ha mást keresne. Hajrá!
2009. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semiképp ne az exedet válaszd! Amit egyszer megtesz azt újból meg fogja tenni.
2009. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!