Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket ez mennyire zavar?

Figyelt kérdés
17 éves kamasz fiú vagyok és sajnos vannak pattanásaim az arcomon közepesen, de azon felül egy izmos(nem egóból írtam:)),jófej,humoros vagyok a barátaim szerint,és azon felül divatosan öltözködök meg minden csak ez az egy bajom van, ami az önbizalmamat eléggé lecsökkenti. Titeket ez mennyire zavar? Természetesen kezelem őket,bőrgyógyász,kozmetikus meg mindenféle csodakrémek:)

2013. ápr. 10. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna, amíg nem hanyagolja el magát

ne legyél önbizalomhiányos :)

2013. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm hát ezt igy nehéz megitélni,ha gondolod,küldj képet és megmondom h mi a helyzet 16/L
2013. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy leírtad törődsz magaddal, tehát ápolt vagy, viszont akkor már gáz ha elkaparod! nem tudom mit használsz, de ha már rég küszködsz vele én sotretet kaptam a bőrömre :)
2013. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar. Majd elmúlik idővel. :)
2013. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban minden fiúnak van pattanása, szerintem ne aggódj :)
2013. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban szinte mindenkinek van.. ez csak természetes, biztosan helyes fiú vagy :)) !!


- am engem sem zavarna :D:D

2013. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ!:) hát régóta küzdök vele,de most a természetes dolgokat tartom szem előtt(étkezés,sport,természetes anyagok),aztán remélem segít:)
2013. ápr. 11. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!