Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány vagyok, halálosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok, halálosan belezúgtam egy 23 éves srácba. Szerintetek lehet köztünk párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja, hogy neki nem számít a korkülönbség. Bár elég sok barátnője volt már, és hát nekem még nem volt fiúm. Nem tudom milyen lehet neki ez. Érettebbnek érzem magam a korosztályomnál, de 9 év korkülönbséggel lehet szerintetek komoly kapcsolat? 14/l
2013. ápr. 11. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem, a srac meg csak megkapni akar, nem teged akar.

Ha igazan akar, akkor összejön veled es vartok meg minimum 1-2 evet a szexel.

2013. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Sajnos mindenképp te jönnél ki rosszul a dologbol.

Várj még a pasizással 2-3 évet.

2013. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Minél inkább érettebnek tartod magad a korosztályodhoz képest, annál kevésbé lehet működőképes ez a kapcsolat.
2013. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Te csak a fiú külsejébe szerettél bele. Én is 23 vagyok és az ilyen korodbeli csajok csak azért szeretnek belém, mert helyesnek tartanak, nem is érdekli őket, ki vagyok jellemre. Szánalmas kislány vagy, akit majd jól megdug a srác, aztán dobni fog. Én is így szoktam. A korodbeli csajok dugáson kívül semmi másra sem valók.
2013. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy szánalmas, és te vagy éretlen utolsó -.-
2013. ápr. 11. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:

kicsit könnyebb de hasonló volt velem 14évesen de köztünk "csak" 7 év volt.. persze nem működött mert többet akart :/

16L

ha szeretnél irj üzenetet és elmondom :)

2013. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es legalabb öszinten megmondta.

Bocs kerdezö, de ilyenek a ferfiak, ne hidd, hogy a te 23-asod mas lenne. Ha tenyleg mas lenne akkor nem csapna neked a szelet, mert tudna, hogy mennyire taccsra tudja tenni az eletedet.

2013. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi történt időközben?
2015. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!