Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem hormonnal kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem hormonnal kapcsolatban pár kérdés?

Figyelt kérdés

Szakítás után vagyok, egy ismerősöm ajánlotta dr.Gloviczki Eszter videóit és előadásait, amiben részletesen elmondja, hogy mi miért van.

Ti mit gondoltok erről?

Amúgy ez azokra az időszakokra is vonatkozik, mikor kidobott engem a párom és én szerelmes voltam még belé, és kb. másfél év múlva fogok kiszeretni belőle? vagy mikor csökken ?


2013. ápr. 11. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

ha egy videó ennyire hasznos lenne akkor pénzt kérnének érte...

azért hatásos mert elhitették veletek hogy hatásos, innentöl meg összesen csak egy olcso kis placebó, maszlag az egész.

Ne egy videótól tegéytek függövé a boldogságot, mert anélkül is kiheverhetitek ha akarjátok...

2013. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!