Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor komolyabb a Kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor komolyabb a Kapcsolat, télen? Illetve nyáron? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem nyáron egész nap lehet együtt lógni, fűben feküdni, partykra járni stb. Minden happy és gondtalan..Sok szép emlék marad meg. Télen viszont, jéghidegbe találkozni, suli után még időt szakítani egymásra, szakadó hóban elázva együtt sétálni.. Mégis szerintem az útóbbihoz sokkal több kitartás, akarat és szeretet kell, olyankor nem csak ezért vagy vele mert nincs jobb dolgod.
2013. ápr. 11. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
TV3 Télen-Nyáron! Szex télennyáron!
2013. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Télen azért mert ugyebár hideg van és jobban összebújnak a párok. Nyáron pedig sokkal felszabadultam az ember.
2013. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem május elsején!
2013. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem évszakfüggő. A komoly kapcsolat az télen és nyáron is egyaránt komoly.
2013. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek a negyedik válaszolóval. Ha szeretem a párom, tök mindegy milyen évszak van. :))
2013. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt évszak függő.
2013. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!