Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom, ez miatt féltékenyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom, ez miatt féltékenykedni, vagy aggódni?

Figyelt kérdés
A barátom mindig szexi nőket néz az interneten,meztelen nőket,erotikus képeket.Facebookon is az összes ilyen oldalt ahol szép leányok,lenge ruhában pózolgatnak.Nem vagyok féltékeny csak elgondolkoztam azon hogy azért teszi,mert vágyik másik nőre.....és hogy lehet hogy aggódnom kéne.Eleinte nem is zavart de mivel látom hogy ez rendszeresen így van kicsit zavar,vagy attól félek hogy esetleg unalmas vagyok neki én.
2013. ápr. 12. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
*e miatt
2013. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ló jó a szamár is mentalitású barátod van
2013. ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
talán lefoglalhatnád akkor nem volna ideje csajokat nézegetni.
2013. ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előtted nézegeti?? o.o
2013. ápr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 nél az igazság, a kapcsolatotokban te vagy a szamár szerepben.
2013. ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem előttem csak a facebook kirakja ha lájkol valamit :D
2013. ápr. 12. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább veled foglalkozzon. Van barátnője, akkor meg ne ilyen feltűnően csinálja.
2013. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez így nagyon nem jó

beszélj vele, kérdezd meg, célozgass rá hogy zavar amit csinál

2013. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!